Temperatuurschakelaar voor Skoda CITIGO (NF1) 1.0 Benzine (44kW / 60pk)
- Accu
- Accu toebehoren
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Batterij Relais (Omschakel)
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo beschermkap
- Dynamo borstel (set)
- Dynamo borstelhouder met borstels
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Dynamo rotor
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter bendix/rondsel
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afdichtring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Inlaatspruitstuk module
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas deksel
- Nokkenas keerring
- Nokkenasregelklep
- Olievuldop
- Ontluchtingklep nokkenasbehuizing
- Tuimelaar
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Lambda-sonde
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pijp/demper/verbindingsbus
- Pijpverbinder (Lasbus)
- Sportuitlaten universeel
- Temperatuurschakelaar
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
M22 x 1,5, voor voertuigen met airco (manueel), 9AB, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Voor PR nummer | 9AB |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 87 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 97 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 97 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 102 |
- -34%
Voor voertuigen met airco (manueel), 9AB, 1J0 959 481 A, M22x1,5
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Voor PR nummer | 9AB |
| Voor OE nummer | 1J0 959 481 A |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Schakelpunt van [°C] | 102, 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 91, 84 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, wit
| Werkspanning (V) | 12 |
| TecDoc-motornummer | 26323 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco, M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97, 87 |
| Temperatuur van [°C] | 102, 97 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -43%
Sluiter, Dubbele uitlaat, Met dubbele thermoschakelaar, voor voertuigen met airco
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Dubbele uitlaat |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| TecDoc-motornummer | 26323 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 102 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sluiter, voor voertuigen zonder airco, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| TecDoc-motornummer | 26323 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22x1.5, zwart, Met afdichtring
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 91, 84 |
| Schakelpunt tot [°C] | 102, 95 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 90, 95 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -45%
Voor voertuigen zonder airco, M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 90 |
| Temperatuur van [°C] | 95 |
| TecDoc-motornummer | 26323 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 26323 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 90 |
| Temperatuur van [°C] | 95 |
| TecDoc-motornummer | 26323 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 26323 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco, M22*1.5, S29, Driehoekig
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5, Met afdichtring, Driehoekig
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 30 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 84 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
Voor voertuigen met airco (manueel), 9AB, M22x1,5
| Hoogte [mm] | 54,6 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Voor PR nummer | 9AB |
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
- -10%
Bruin
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
| Stekkerkleur | Bruin |
- -35%
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
- -37%
11/11, 1J0959481
| Productiedatum vanaf | 11/11 |
| Voor OE nummer | 1J0959481 |
- -43%
11/11, 1J0959481A
| Productiedatum vanaf | 11/11 |
| Voor OE nummer | 1J0959481A |
- -6%
Voor voertuigen met airco, 1J0959481A, M22x1,5 mm, 29 mm
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 1J0959481A |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
M22 x 1,5, Stekkeraansluiting, zwart
| Temperatuurbereik tot [°C] | +99, +87 |
| Temperatuur van [°C] | 102, 97 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -65%
M 22 x 1,5, Driehoekig
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 102, 95 |
| Aantal schakelstappen | 2 |
- -66%