Temperatuurschakelaar voor Volkswagen TRANSPORTER T4 Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD Diesel (50kW / 68pk)
- Accu
- Accu toebehoren
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo beschermkap
- Dynamo borstel (set)
- Dynamo borstelhouder met borstels
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Dynamo rotor
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanbout dynamo
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter - huis
- Starter bendix/rondsel
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afregelsysteem, injectiesysteem
- Afsluitrubber lekbrandstofleiding
- Brandstoffilter
- Brandstoffilter pakking
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp (Verdelerpomp)
- Brandstofpomp houder
- Brandstoftank delen
- Gaskabel
- Gasklep demper
- Injector reparatieset
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Inspuitpomp pakking
- Klep dieselfilter
- Luchtmassameter
- Ontluchtingsklep
- Relais brandstofpomp
- Tankdop
- Tankvlotter
- Verstuiverhouder kompleet
- Verstuiverhouder onderdeel
- Verstuiverschacht afdichtring
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Klep dieselfilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenaslager
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenastandwiel boutenset
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Tuimelaar bus
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Krukas
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliepeilstok
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Temperatuurschakelaar
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Brandstoffilter pakking
- Cardanas pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Dichtring EGR-klep leiding
- Differentieel keerring
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuitpomp pakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Stuurhuis pakking (Servo)
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Gedestilleerd water
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Achterdemper
- Afdichtring
- Bout/moer
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Katalysator montageset
- Middendemper
- Moer
- Ophangbeugel
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Reparatieset, katalysator
- Sportuitlaten universeel
- Temperatuurschakelaar
- Uitlaat montageset
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Voorpijp
Rood, voor voeruigen met standkachel
| Kleurmarkering | Rood |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Schakelpunt [°C] | 65, 55 |
- -34%
Voor voeruigen met standkachel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Schakelpunt [°C] | 40, 30 |
- -51%
70-P-250 000, M22x1.5
| Werkspanning (V) | 12 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-P-250 000 |
| Modeljaar tot | 1995 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 80, 74 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87, 93 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70-P-250 000, M22x1,5, zwart
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-P-250 000 |
| Modeljaar tot | 1995 |
| Schakelpunt [°C] | 92, 77 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5, zwart, Hoekig
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 76, 82 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 93, 83 |
| Aantal schakelstappen | 2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70-P-250000, M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-P-250000 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, 70-P-250 000, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-P-250 000 |
| Bouwjaar tot | 07-1993 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 77 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sluiter, Dubbele uitlaat, Met dubbele thermoschakelaar, 70-R-000-001
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Dubbele uitlaat |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-R-000-001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 77 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
70-R-000 001, M22x1.5
| Werkspanning (V) | 12 |
| Modeljaar tot | 1994 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-R-000 001 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 82, 76 |
| Schakelpunt tot [°C] | 93, 87 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70-P-250-000, M22*1.5, S29, rechthoekig
| Bouwjaar tot | 08-1993 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-P-250-000 |
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82, 75 |
| Temperatuur van [°C] | 87, 80 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Bruin |
| Schakelpunt [°C] | 112 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82, 76 |
| Temperatuur van [°C] | 93, 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70-P-250000, M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-P-250000 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 mm
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 120, 112 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -32%
70-P-250000, M22 x 1,5
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-P-250000 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, voor voeruigen met standkachel
| Kleurmarkering | Rood |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Schakelpunt [°C] | 65, 55 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 60 |
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70-R-000001, M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-R-000001 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 mm
| Schakelpunt [°C] | 112, 107 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 60 |
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleur | Rood |
- -33%
OE EQUIVALENT, 95VW 8B607 EA, 357 919 369 E, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Schakelpunt [°C] | 120, 112 |
| Voor OE nummer | 95VW 8B607 EA, 357 919 369 E |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Stekkerkleur | Wit |
07/93, 10/92, 251959481K
| Productiedatum tot | 07/93 |
| Productiedatum vanaf | 10/92 |
| Voor OE nummer | 251959481K |
Voor voertuigen zonder airco
| Bouwjaar tot | 07-1993 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt [°C] | 93 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
Bruin
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 112 |
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Bruin |
- -33%
OE EQUIVALENT, 251 959 481 K, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Openingstemperatuur | 76 |
| Schakelpunt [°C] | 93 |
| Voor OE nummer | 251 959 481 K |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 701 959 481, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Openingstemperatuur | 77 |
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 701 959 481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 95VW 8B607 DA, 701 919 369 E, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Schakelpunt [°C] | 112, 107 |
| Voor OE nummer | 95VW 8B607 DA, 701 919 369 E |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Wit |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Modeljaar tot | 1994 |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 4 |
| Schakelpunt van [°C] | 112, 108 |
| Schakelpunt tot [°C] | 119, 112 |
- -42%