×
Volkswagen PASSAT B9 Variant (CJ5) 1.5 eTSI (110kW)
Bougie voor Volkswagen PASSAT B9 Variant (CJ5) 1.5 eTSI Benzine/Elektro (110kW / 150pk)
Ga snel naar...
- Automaatbak pakking
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Additieven
- Antivries
- Borgmiddel
- Cardan olie (Differentieel)
- Gedestilleerd water
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Technische Sprays
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeibare pakking
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Bougie NGK 91512
M12 x 1,25, 16 mm, Aansluituitvoering ring (bekervormig), 1-massa elektrode
91512
| Weerstand [kOhm] | 1,4 |
| TecDoc-motornummer | 47582 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Aansluituitvoering ring (bekervormig), 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
Vanaf
€ 19,30
- -36%
Bougie Champion OE273
Pt GE, Cup, M12x1.25, 16 mm
OE273
| Overstek [mm] | 0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,2 |
| Steellengte [mm] | 1,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 2,55 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Cup |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | KER4ZWPB-1 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 2 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 26,02
€ 16,92
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bougie Beru Z520
M12x1.25, 16mm
Z520
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16mm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 3 |
€ 31,69
€ 11,10
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bougie Bosch 0 241 145 525
Napf, M 12 x 1,25
0 241 145 525
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
€ 33,37
€ 18,36
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Bosch 0 241 145 531
Napf, M 12 x 1,25
0 241 145 531
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
€ 40,54
€ 26,75
- -34%
Tijdelijk uitverkocht