×
Volkswagen TRANSPORTER T4 Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD (50kW)
Stuurbekrachtigingspomp voor Volkswagen TRANSPORTER T4 Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD Diesel (50kW / 68pk)
Terug naar Stuurbekrachtigingspomp
Ga snel naar...
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak keerring
- Automaatbak pakking
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Flensdeksel automaatbak
- Flensdeksel handbak
- Homokineet reparatieset
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstang kogeltap
- Schakelstangbus
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbakflens keerring
- Versnellingsbakkabel
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wielnaaf
- Wielnaaf keerring
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Oliereservoir servo
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuuras lagerbus
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdemper
- Stuurhuis
- Stuurhuis pakking (Servo)
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
Servopomp Lizarte 04.11.0500
Zwart, 70-T-199 000, Hydraulisch, ZF
04.11.0500
| Kleur | Zwart |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-T-199 000 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 90 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
€ 244,42
€ 244,42
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Sasic 7076031
10/92, 08/96, Hydraulisch, 044145157AX
7076031
| Productiedatum vanaf | 10/92 |
| Productiedatum tot | 08/96 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 044145157AX |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 127,36
€ 127,36
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Topran 113 539
70-T-199000, Schottenpomp
113 539
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-T-199000 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
€ 432,04
€ 133,93
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715520150
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF
715520150
| Nettogewicht [kg] | 1,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 327,91
€ 327,91
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715520291
Hydraulisch, 70T000001, 701H090864, 701X087116
715520291
| Nettogewicht [kg] | 2,16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 01-1996 |
| Bouwjaar tot | 11-2000 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70T000001 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 701H090864, 701X087116 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 238,37
€ 238,37
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lauber 55.9123
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), M18 X 1.5mm (Female), 70-T-199 000
55.9123
| Naaflengte [mm] | 32 |
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | M18 X 1.5mm (Female) |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-T-199 000 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 262,49
€ 118,12
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken