Stuurbekrachtigingspomp voor Volkswagen TRANSPORTER T4 Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD Diesel (50kW / 68pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak keerring
- Automaatbak pakking
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Flensdeksel automaatbak
- Flensdeksel handbak
- Homokineet reparatieset
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstang kogeltap
- Schakelstangbus
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbakflens keerring
- Versnellingsbakkabel
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wielnaaf
- Wielnaaf keerring
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Oliereservoir servo
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuuras lagerbus
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdemper
- Stuurhuis
- Stuurhuis pakking (Servo)
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
Hydraulisch, 70..1H090 864, 70..1X087 116, Draairichting met de klok mee
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 01-1996 |
| Bouwjaar tot | 11-2000 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70..1H090 864, 70..1X087 116 |
| Druk (bar) | 105 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 70-T-200 001
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 105 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-T-200 001 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 70-T-199 000
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-T-199 000 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF/SAGINAW/KYB
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/SAGINAW/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70-1H090865 / 1X0871, Hydraulisch, KAYABA, voor voertuigen met stuur links
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-1H090865 / 1X0871 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 70-T-199000
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-T-199000 |
| Druk (bar) | 100 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, 70-T-200 001, ZF
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-T-200 001 |
| Voor fabrikant | ZF, ZF (7691955205) |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF/SAGINAW/KYB
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/SAGINAW/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, ZF, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bouwjaar vanaf | 01-1996 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16, Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-T-200 001 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch, 70-T-199 000
| Bedrijfsdruk [bar] | 105 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-T-199 000 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -59%
Curved Triangle, Hydraulisch, 70-T-200 001
| Bedrijfsdruk [bar] | 105 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-T-200 001 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -52%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar tot | 12-1995 |
| Druk (bar) | 105 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar tot | 12-1995 |
| Druk (bar) | 105 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, 70..1H090 864, 70..1X087 116, Draairichting met de klok mee
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 01-1996 |
| Bouwjaar tot | 11-2000 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70..1H090 864, 70..1X087 116 |
| Druk (bar) | 105 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 205,58 |
- -6%
Geschroefd, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 112 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 113 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Kayaba, Aluminium
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Kayaba |
| Materiaal | Aluminium |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Driehoekig, Hydraulisch, 70T199000, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Diameter persleidingaansluiting [mm] | 16 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 18 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 32 |
| Aantal bevestigingsgaten van de adapter | 3 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70T199000 |
| Bouwjaar tot | 12-1995 |
| Druk (bar) | 80 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -9%
Hydraulisch, 70-T-200 001, ZF, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-T-200 001 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 100 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,10 |
- -8%
M16x1,5, Hydraulisch, ZF
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 139,15 |
Hydraulisch, 70-T-199 000, ZF, voor voertuigen met stuur rechts
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 117,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-T-199 000 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 102 |
- -27%
Hydraulisch, 70-T-200001, ZF, voor voertuigen met stuur rechts
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 101,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-T-200001 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 142 |
70-T-200 001, Hub distance 41
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-T-200 001 |
| Voor fabrikant | Hub distance 41 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -9%
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar tot | 07-1996 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, 70-1H090864 / 1X0871, SAGINAW, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 02-1996 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-1H090864 / 1X0871 |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Zwart, Hydraulisch, 028 145 157 FX, 70-T-200 001
| Ribbenaantal | 6 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 028 145 157 FX |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-T-200 001 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
Zwart, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch, ZF
| Ribbenaantal | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Zwart, Hydraulisch, 044 145 157 AX, 70-T-199 000
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 044 145 157 AX |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-T-199 000 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 80 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |