Temperatuurschakelaar voor Volkswagen TRANSPORTER T4 Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD Diesel (50kW / 68pk)
- Accu
- Accu toebehoren
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo beschermkap
- Dynamo borstel (set)
- Dynamo borstelhouder met borstels
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Dynamo rotor
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanbout dynamo
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter - huis
- Starter bendix/rondsel
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afregelsysteem, injectiesysteem
- Afsluitrubber lekbrandstofleiding
- Brandstoffilter
- Brandstoffilter pakking
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp (Verdelerpomp)
- Brandstofpomp houder
- Brandstoftank delen
- Gaskabel
- Gasklep demper
- Injector reparatieset
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Inspuitpomp pakking
- Klep dieselfilter
- Luchtmassameter
- Ontluchtingsklep
- Relais brandstofpomp
- Tankdop
- Tankvlotter
- Verstuiverhouder kompleet
- Verstuiverhouder onderdeel
- Verstuiverschacht afdichtring
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Klep dieselfilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenaslager
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenastandwiel boutenset
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Tuimelaar bus
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Krukas
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliepeilstok
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Temperatuurschakelaar
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Brandstoffilter pakking
- Cardanas pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Dichtring EGR-klep leiding
- Differentieel keerring
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuitpomp pakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Stuurhuis pakking (Servo)
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Gedestilleerd water
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Achterdemper
- Afdichtring
- Bout/moer
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Katalysator montageset
- Middendemper
- Moer
- Ophangbeugel
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Reparatieset, katalysator
- Sportuitlaten universeel
- Temperatuurschakelaar
- Uitlaat montageset
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Voorpijp
70 R 000 001, 701 959 481, M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70 R 000 001 |
| Voor OE nummer | 701 959 481 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 82, 76 |
| Inschakelpunt [°C] | 93, 87 |
- -19%
70 P 250 000, 251 959 481 K, M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Chassisnummer (VIN) tot | 70 P 250 000 |
| Voor OE nummer | 251 959 481 K |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 82, 76 |
| Inschakelpunt [°C] | 93, 87 |
- -19%
Voor voertuigen met airco, Met pakking, bruin
| Bouwjaar tot | 12-1994 |
| Schakelpunt [°C] | 112 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Kleurmarkering | Bruin |
Groen, Met pakking
| Schakelpunt [°C] | 112, 107 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
70-P-250 000, M 22x1,5, zwart, Met pakking
| Temperatuurbereik tot [°C] | 93, 87 |
| Temperatuur van [°C] | 82, 76 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-P-250 000 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
70-R-000 001, niet voor warme klimaatzones, voor voertuigen zonder trekhaak, M 22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92, 87 |
| Temperatuur van [°C] | 82, 77 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-R-000 001 |
| Klimaatzones | Niet voor warme klimaatzones |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart, grijs |
| Aantal contacten | 3 |
Voor warme klimaatzones, voor voertuigen met trekhaak, M 22x1,5, groen
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82, 75 |
| Temperatuur van [°C] | 87, 81 |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Blokkenscheiding | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Modeljaar tot | 1994 |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 4 |
| Schakelpunt van [°C] | 112, 108 |
| Schakelpunt tot [°C] | 119, 112 |
- -42%
Voor voertuigen met extra elektrische verwarming, rood
| Diameter [mm] | 20 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met extra elektrische verwarming |
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Rood |
| Aantal contacten | 2 |
| Temperatuur van [°C] | 55 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 65 |
- -65%
70-P-250 000, M22x1.5, zwart
| Werkspanning (V) | 12 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-P-250 000 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 75, 82 |
| Schakelpunt tot [°C] | 64, 71 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
| Binnendiameter [mm] | 19,5 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85, 79 |
| Temperatuur van [°C] | 93, 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -54%
M22x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 58 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 86,0, 79 |
| Inschakelpunt [°C] | 97,0, 90 |
- -28%
Rechthoekig, bruin, wit
| Schakelpunt [°C] | 120, 112 |
| Voor OE nummer | 7210733 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Stekkerkleur | Wit |
- -30%
70P250000, 251959481K, M22x1,5 mm, 29 mm
| Chassisnummer (VIN) tot | 70P250000 |
| Schakelpunt [°C] | 93, 76 |
| Voor OE nummer | 251959481K |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82, 87 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
70R000001, M22x1,5 mm, 29 mm
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70R000001 |
| Schakelpunt [°C] | 92, 77 |
| Voor OE nummer | 701959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82, 87 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Geclipst, Hoekig, blauw
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Voor OE nummer | 1097757 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -27%
Bruin
| Behuizingskleur | Bruin |
| Schakelpunt [°C] | 119 |
| Aantal contacten | 4 |
- -54%
Groen
| Behuizingskleur | Groen |
| Schakelpunt [°C] | 112 |
| Aantal contacten | 4 |
- -54%
10/92, 12/95, 701959481C
| Productiedatum vanaf | 10/92 |
| Productiedatum tot | 12/95 |
| Voor OE nummer | 701959481C |
- -68%
70-R-000 001, M22x1,5, zwart
| Modeljaar tot | 1994 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-R-000 001 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 77 |
Voor warme klimaatzones, voor voertuigen met trekhaak, M22x1,5
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Blokkenscheiding | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 75 |
M20x1,5
| Modeljaar tot | 1994 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Schakelpunt van [°C] | 120 |
| Schakelpunt tot [°C] | 105 |
Groen
| Schakelpunt tot [°C] | 102 |
| Schakelpunt van [°C] | 112 |
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 4 |
70-R-000001, M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 70-R-000001 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -43%
Groen
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 107 |
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Groen |
Bruin
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 112 |
| TecDoc-motornummer | 4009 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Bruin |
Voor voertuigen met airco (manueel)
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Bouwjaar tot | 12-1995 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Schakelpunt van [°C] | 80 |
| Schakelpunt tot [°C] | 75 |
251919369B, rechthoekig, rood, zwart
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 251919369B |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Rood |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Rechthoekig, groen, wit
| Schakelpunt [°C] | 112, 107 |
| Voor OE nummer | 7210731 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Wit |
- -16%
NTC, blauw
| Schakelpunt [°C] | 88 |
| Voor OE nummer | 1669990 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitschakelpunt (°C) | 93 |
| Stekkerkleur | Blauw |
- -17%