×
Volkswagen PASSAT B9 Variant (CJ5) 1.5 eTSI (110kW)
Temperatuursensor voor Volkswagen PASSAT B9 Variant (CJ5) 1.5 eTSI Benzine/Elektro (110kW / 150pk)
Ga snel naar...
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- Hulpwaterpomp
- Interkoeler
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Vriesstop/vorstplug
- Waterpomp
- Waterpomppakking
Temperatuursensor Hella 6PT 009 309-331
Gestekt, zwart, NTC, Met pakking
6PT 009 309-331
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs, zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
€ 39,39
€ 10,64
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuursensor EPS 1.830.278
Grijs, 1.879.946, 1.830.278K, 1.660.015K
1.830.278
| TecDoc-motornummer | 47582 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Voor artikelnummer | 1.879.946, 1.830.278K, 1.660.015K |
€ 16,34
€ 10,95
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707374
Voor turbolader, bruin, met synthetisch vet
707374
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| TecDoc-motornummer | 47582 |
| Kleur | Bruin |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 3 |
€ 157,30
€ 110,11
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnentemperatuur sensor Topran 117 097
5Q0 907 543A, Geclipst, NTC, Geknikt
117 097
| Voor OE nummer | 5Q0 907 543A |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt, rechthoekig |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
€ 39,11
€ 15,25
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
€ 25,41
€ 24,65
- -3%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Temperatuursensor KW 530 278
Grijs, 579 946, 530 278K, 660 015K
530 278
| TecDoc-motornummer | 47582 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Voor artikelnummer | 579 946, 530 278K, 660 015K |
€ 13,90
€ 13,90
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Metzger 0905520
T1C+DE3
0905520
| Voor gecombineerd PR nummer | T1C+DE3 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 61,92
€ 61,92
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur NRF 727180
Bovenaan, Onder
727180
| Inbouwplaats | Bovenaan, Onder |
| Blokkenscheiding | |
| TecDoc-motornummer | 47582 |
€ 14,52
€ 9,58
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Topran 121 064
Haaks, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), NTC, Met afdichtring
121 064
| Hoek [°] | 90 |
| Vorm | Haaks |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 34,32
€ 12,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 109 896
NTC, grijs, D-vorm, Ovaal
109 896
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | D-vorm, Ovaal |
€ 18,66
€ 6,34
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,33
€ 19,92
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, binnentemperatuur Topran 119 313
Recht, G150, 29.04.2024, Luchtkanaal
119 313
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Vorm | Recht |
| Componentennummer | G150 |
| Productiedatum tot | 29.04.2024 |
| Inbouwplaats | Luchtkanaal |
| Sensortype | NTC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Behuizingsmateriaal | PA 66 GF 30 |
€ 34,82
€ 12,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht