Temperatuursensor voor Fiat PALIO (178_, 171_, 371_) 1.4 Cat Benzine (51kW / 69pk)
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- Expansievat
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelvloeistof
- Oliekoeler
- Radiateur
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Thermostaathuis pakking
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Voorschakelweerstand
- Waterpomp
- Waterpomppakking
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, M12x1,5, blauw
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1,5, 1.880.193, 1.880.170
| TecDoc-motornummer | 16174 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.193, 1.880.170, 1.880.156, 1.880.142, 1.880.141, 1.880.116, 1.880.099 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, M12x1,5, 1.880.151
| TecDoc-motornummer | 16174 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 1.880.151, 1.880.149, 1.880.114, 1.880.113 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 195321101000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 71718201 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, M12x1,5, 580 151
| TecDoc-motornummer | 16174 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Met houder, zwart
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Voor OE nummer | 71718201 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
M16x1,50
| TecDoc-motornummer | 16174 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -26%
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| TecDoc-motornummer | 16174 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
M16x1,5, blauw
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, M16 x 1,5, rood
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -69%
M 12x1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -33%
M12x1.5
| TecDoc-motornummer | 16174 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -39%
M 12x1,5, zwart, BSG 25-840-006
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Componentennummer | BSG 25-840-006 |
- -7%
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-008
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-008 |
- -7%
- -7%
Voor voertuigen zonder airco, M 12x1,5, 19 mm
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor OE nummer | 60800167 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
- -30%
M 12x1,5, lichtblauw
| Voor OE nummer | 46474600 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
- -27%
Met houder, zwart
| Bouwjaar vanaf | 01-1997 |
| Voor OE nummer | 71718201 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 1, 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -26%
M16x1,5, 580 193, 580 170
| TecDoc-motornummer | 16174 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 170, 580 156, 580 142, 580 141, 580 116, 580 099 |
M12x1,5
| TecDoc-motornummer | 16174 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |