×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Murano Aandrijfashoes
Aandrijfashoes Original Imperium 39036
Vooras, Versnellingsbak zijde, C97DAJG72B, Rubber
39036
| Gewicht [g] | 327 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | C97DAJG72B |
| Lengte [mm] | 96 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
€ 72,16
€ 15,88
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 39038/TE
Vooras, Wielzijde, C9241JA11A, Thermoplastic
39038/TE
| Gewicht [g] | 283 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Voor OE nummer | C9241JA11A |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
€ 90,90
€ 21,82
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 39042
Achteras, Versnellingsbak zijde, C9GDA2U60H, Rubber
39042
| Gewicht [g] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Voor OE nummer | C9GDA2U60H |
| Lengte [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
€ 57,15
€ 13,72
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 39047
Vooras, Versnellingsbak zijde, Rubber, OETIKER
39047
| Gewicht [g] | 291 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Lengte [mm] | 98 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
€ 70,43
€ 16,90
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 71512
Wielzijde, Achteras links, Rubber
71512
| Gewicht [g] | 70 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Achteras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 68 |
| Materiaal | Rubber |
€ 24,64
€ 5,42
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 71514
Vooras links, Versnellingsbak zijde, C97DAJG72B, Rubber
71514
| Gewicht [g] | 145 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | C97DAJG72B |
| Lengte [mm] | 96 |
| Materiaal | Rubber |
€ 42,02
€ 7,56
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 71516/TE
Vooras rechts, Wielzijde, C9241JA11A, Thermoplastic
71516/TE
| Gewicht [g] | 93 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Voor OE nummer | C9241JA11A |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 65,52
€ 13,76
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 71520
Achteras links, Versnellingsbak zijde, C9GDA2U60H, Rubber
71520
| Gewicht [g] | 69 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Voor OE nummer | C9GDA2U60H |
| Lengte [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber |
€ 31,06
€ 6,52
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 71521
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 39100CN100, Rubber
71521
| Gewicht [g] | 124 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Voor OE nummer | 39100CN100 |
| Lengte [mm] | 98 |
| Materiaal | Rubber |
€ 40,29
€ 9,27
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Sasic 1906055
Wielzijde, C9241JA11A, Thermoplastic
1906055
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Voor OE nummer | C9241JA11A |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 26,86
€ 21,49
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Sasic 1906098
Versnellingsbak zijde, Achteras, C9GDA2U62H
1906098
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Achteras |
| Voor OE nummer | C9GDA2U62H |
€ 20,45
€ 16,98
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Febest 0215-T31RT
Versnellingsbak zijde, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
0215-T31RT
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 77 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
€ 33,61
€ 11,76
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Febest 0215-Z50T
Versnellingsbak zijde, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
0215-Z50T
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
€ 51,86
€ 22,82
- -56%
Tijdelijk uitverkocht