×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Micra ABS sensor
Terug naar ABS sensor
146 Resultaten
×
Filter op
ABS sensor Textar 45039200
Actieve sensor
45039200
| Gewicht [kg] | 0,046 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte [mm] | 840 |
| Sensortype | Actieve sensor |
€ 280,76
€ 123,53
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Textar 45039300
Actieve sensor
45039300
| Gewicht [kg] | 0,048 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte [mm] | 600 |
| Sensortype | Actieve sensor |
€ 238,85
€ 59,71
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Textar 45039400
Actieve sensor
45039400
| Gewicht [kg] | 0,048 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte [mm] | 590 |
| Sensortype | Actieve sensor |
€ 431,93
€ 60,48
- -86%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Herth+Buss Jakoparts J5901016
J5901016
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
€ 95,31
€ 15,25
- -84%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Herth+Buss Jakoparts J5901033
J5901033
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Kabellengte [mm] | 735 |
€ 97,07
€ 14,56
- -85%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Herth+Buss Jakoparts J5921014
J5931014
J5921014
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Kabellengte [mm] | 655 |
| Artikelnummer paar | J5931014 |
€ 89,19
€ 20,51
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Herth+Buss Jakoparts J5921038
J5931038
J5921038
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Kabellengte [mm] | 534 |
| Artikelnummer paar | J5931038 |
€ 103,93
€ 10,39
- -90%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Herth+Buss Jakoparts J5931014
J5921014
J5931014
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Kabellengte [mm] | 505 |
| Artikelnummer paar | J5921014 |
€ 89,19
€ 20,51
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Herth+Buss Jakoparts J5931038
J5921038
J5931038
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Kabellengte [mm] | 534 |
| Artikelnummer paar | J5921038 |
€ 103,93
€ 10,39
- -90%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Triscan 8180 14141
8180 14142
8180 14141
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 8180 14142 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,3 |
€ 89,78
€ 75,42
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Triscan 8180 14202
8180 14201
8180 14202
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 8180 14201 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 42,23
€ 35,90
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Triscan 8180 14225
8180 14226
8180 14225
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 8180 14226 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 166,65
€ 18,33
- -89%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Metzger 09001085
Vooras rechts, Vooras links
09001085
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
€ 45,50
€ 45,50
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Metzger 09001086
Achteras links
09001086
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 09001087 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
€ 41,14
€ 41,14
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Metzger 09001087
Achteras rechts
09001087
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 09001086 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
€ 39,93
€ 39,93
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Metzger 0900384
Vooras rechts, Vooras links, OE
0900384
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 49,37
€ 49,37
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Meat Doria 90544
479101HA0A, Actieve sensor, Vooras links, Vooras rechts
90544
| Voor OE nummer | 479101HA0A |
| Kabellengte [mm] | 735 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Totale lengte [mm] | 840 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 39 |
€ 38,12
€ 25,92
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Meat Doria 90545
479011HA0A, Actieve sensor, Met kabel, Achteras links
90545
| Voor OE nummer | 479011HA0A |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Achteras links |
€ 38,12
€ 38,12
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Meat Doria 90546
479001HA0A, Actieve sensor, Met kabel, Achteras rechts
90546
| Voor OE nummer | 479001HA0A |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
€ 38,12
€ 38,12
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Meat Doria 90752
47910AX610, Actieve sensor, Ovaal, Vooras links
90752
| Voor OE nummer | 47910AX610 |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 1210 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
€ 42,98
€ 42,98
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Meat Doria 90752E
Actieve sensor, Ovaal, Vooras links
90752E
| Voor OE nummer | 60183 |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 1210 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 24,94
€ 24,94
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Meat Doria 90753
47901AX600, Achteras links
90753
| Voor OE nummer | 47901AX600 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 34,30
€ 34,30
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken