Nissan Qashqai ABS sensor
Inductie sensor, Achteras
| Weerstand [Ohm] | 1400 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Inbouwplaats | Achteras |
Geluidsensor, Achteras
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwplaats | Achteras |
47910JD000, Vooras
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 47910JD000 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
47900JD000, Achteras
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 47900JD000 |
| Kabellengte [mm] | 1090 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
47900BR00A, Achteras
| Voor OE nummer | 47900BR00A |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
Voor voertuigen met ABS, Vooras
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Kabellengte [mm] | 850 |
| Inbouwplaats | Vooras |
Voor voertuigen met ABS, Achteras
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Inbouwplaats | Achteras |
Voor voertuigen met ABS, Achteras rechts, Achteras links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
47901-8J000, voor voertuigen met ABS, Achteras links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 47901-8J000 |
| Lengte [mm] | 1135 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
- -25%
Voor voertuigen met ABS, Actieve sensor, Achteras rechts, Achteras links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Kabellengte [mm] | 1140 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
Hoekig, Vooras
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwplaats | Vooras |
Met kabel, Hoekig, Achteras
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwplaats | Achteras |
Met kabel, Hoekig, Achteras rechts
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
Met kabel, Hoekig, Achteras links
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwplaats | Achteras links |
Achteras
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 920 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
47900BR60A, Actieve sensor, Vooras links, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 47900BR60A |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -6%
47900JD000, Actieve sensor, Achteras links, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 47900JD000 |
| Kabellengte [mm] | 1090 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Totale lengte [mm] | 1125 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 18,4 |
Actieve sensor, Achteras links, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 0265007908 |
| Kabellengte [mm] | 1090 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
47900JD600, Actieve sensor, Achteras links, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 47900JD600 |
| Kabellengte [mm] | 1215 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Totale lengte [mm] | 1300 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,5 |
- -6%
47900BR00A, Actieve sensor, Ovaal, Achteras links
| Voor OE nummer | 47900BR00A |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
Actieve sensor, Ovaal, Achteras links
| Voor OE nummer | 0265008620 |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Actieve sensor, voor voertuigen met inschakelbare 4 wielaandrijving, Met kabel
| Voor OE nummer | 0265008619 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met inschakelbare 4 wielaandrijving |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
Actieve sensor, Achteras
| Lengte [mm] | 1345 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -35%
Actieve sensor, Achteras
| Lengte [mm] | 1175 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -35%
Geluidsensor, Met verbindingsstuk, Achteras
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kabellengte [mm] | 92 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -12%
Geluidsensor, met bevestigingsklemmen aan de kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kabellengte [mm] | 685 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsklemmen aan de kabel |
- -65%
- -41%
Actieve sensor
| Gewicht [kg] | 0,042 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte [mm] | 757 |
| Sensortype | Actieve sensor |
- -65%
Actieve sensor
| Gewicht [kg] | 0,041 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte [mm] | 792 |
| Sensortype | Actieve sensor |
- -65%
Actieve sensor
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |