Nissan ABS sensor
Geluidsensor, Achteras
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwplaats | Achteras |
479110W060, Inductie sensor, Met kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 479110W060 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Inbouwplaats | Vooras links |
479100W060, Inductie sensor, Met kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 479100W060 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
479010W060, Inductie sensor, Ovaal, Achteras links
| Voor OE nummer | 479010W060 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 1180 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
479000W060, Inductie sensor, Ovaal, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 479000W060 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 1100 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
479010M000, Achteras links
| Voor OE nummer | 479010M000 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
479003J310, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 479003J310 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
47910CA000, Vooras
| Voor OE nummer | 47910CA000 |
| Lengte [mm] | 940 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
47900BR60A, Actieve sensor, Vooras links, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 47900BR60A |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -6%
47900JD000, Actieve sensor, Achteras links, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 47900JD000 |
| Kabellengte [mm] | 1090 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Totale lengte [mm] | 1125 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 18,4 |
Actieve sensor, Achteras links, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 0265007908 |
| Kabellengte [mm] | 1090 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
47900JD600, Actieve sensor, Achteras links, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 47900JD600 |
| Kabellengte [mm] | 1215 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Totale lengte [mm] | 1300 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,5 |
- -6%
Actieve sensor, Vooras links, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 93858411 |
| Kabellengte [mm] | 639 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
- -36%
Achteras links, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 93194900 |
| Kabellengte [mm] | 844 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
- -14%
Actieve sensor, Vooras links, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 8200184209 |
| Kabellengte [mm] | 605 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
- -9%
479102845R, Geluidsensor, Vooras links, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 479102845R |
| Lengte [mm] | 700 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
Geluidsensor, Vooras links, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 4419127 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
479101HA0A, Actieve sensor, Vooras links, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 479101HA0A |
| Kabellengte [mm] | 735 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Totale lengte [mm] | 840 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 39 |
- -32%
479011HA0A, Actieve sensor, Met kabel, Achteras links
| Voor OE nummer | 479011HA0A |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Achteras links |
479001HA0A, Actieve sensor, Met kabel, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 479001HA0A |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
47910AX610, Actieve sensor, Ovaal, Vooras links
| Voor OE nummer | 47910AX610 |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 1210 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
Actieve sensor, Ovaal, Vooras links
| Voor OE nummer | 60183 |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 1210 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
47901AX600, Achteras links
| Voor OE nummer | 47901AX600 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |