Nissan ABS sensor
Ovaal, Achteras rechts, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 60528 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 930 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Inbouwdiepte [mm] | 38 |
47900MB910, Achteras links, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 47900MB910 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
47910JD000, Vooras
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 47910JD000 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
47900JD000, Achteras
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 47900JD000 |
| Kabellengte [mm] | 1090 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
47910AX610, Vooras
| Voor OE nummer | 47910AX610 |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
47901AX600, Achteras links
| Voor OE nummer | 47901AX600 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 172100196010 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
479101KA0A, Vooras
| Voor OE nummer | 479101KA0A |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
47901-3DA0A, Achteras links
| Voor OE nummer | 47901-3DA0A |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 172100179010 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
47900-3DA0A, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 47900-3DA0A |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 172100178010 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
47900BR00A, Achteras
| Voor OE nummer | 47900BR00A |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
47900AX600, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 47900AX600 |
| Kabellengte [mm] | 505 |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 172100176010 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
Voor voertuigen met ABS, Vooras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
Voor voertuigen met ABS, Vooras links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
Voor voertuigen met ABS, Vooras
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Vooras |
Voor voertuigen met ABS, Achteras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
Voor voertuigen met ABS, Achteras links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Achteras links |
Voor voertuigen met ABS, Vooras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
Voor voertuigen met ABS, Vooras links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
- -24%
Voor voertuigen met ABS, Achteras links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Achteras links |
- -24%
Voor voertuigen met ABS, Vooras
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Kabellengte [mm] | 850 |
| Inbouwplaats | Vooras |
Voor voertuigen met ABS, Achteras
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Inbouwplaats | Achteras |
Voor voertuigen met ABS, Achteras rechts, Achteras links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
Voor voertuigen met ABS, Vooras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
Voor voertuigen met ABS, Vooras links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
Voor voertuigen met ABS, Achteras links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
Voor voertuigen met ABS, Achteras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
- -24%
Voor voertuigen met ABS, Achteras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
Voor voertuigen met ABS, Achteras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
- -24%
Voor voertuigen met ABS, Achteras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
Voor voertuigen met ABS, Achteras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
Voor voertuigen met ABS, Achteras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
Voor voertuigen met ABS, Achteras rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |