Mercedes C Klasse Achterlicht
Links, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht (LED), met mistachterlicht (LED), met achterlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SD 011 786-211 |
| Artikelnummer paar | 2TZ 011 787-221 |
- -6%
Rechts, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht (LED), met achterlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SD 011 786-221 |
| Artikelnummer paar | 2TZ 011 787-211 |
- -6%
Rechts, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht (LED), met achterlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SD 011 786-281 |
| Artikelnummer paar | 2TZ 011 787-271 |
- -15%
- -20%
- -20%
- -19%
- -33%
- -24%
Buiten, Links, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 6030411 |
- -46%
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 6030421 |
- -45%
Links, Buitenste deel, SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 22,73 |
| Breedte [cm] | 28,18 |
| Lengte [cm] | 55,45 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, Buitenste deel, SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 22,73 |
| Breedte [cm] | 28,18 |
| Lengte [cm] | 55,45 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Buitenste deel, T. OD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 53,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. OD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. OD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 53,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. OD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
ACHTERLICHT RECHTS LED Sedan, Berline
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2952921 |
| Voor facelift |
- -70%
Rechts, Buitenste deel, LED, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2003712 |
| Versie | TIPO FA |
- -42%
Zwart, rood, Links
| Kleur | Zwart, rood |
| Inbouwplaats | Links |
Transparant, rood, wit, LED
| Kleur | Transparant, rood, wit |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rood, chroom, PY21W, LED
| Kleur | Rood, chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Transparant, rood, chroom, Met knipperlicht (LED)
| Kleur | Transparant, rood, chroom |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED), Met positielicht (LED) |
- -70%
Transparant, rood, LED
| Kleur | Transparant, rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Transparant, zwart, Getint, LED
| Kleur | Transparant, zwart, Getint |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptive grootverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1673693 |
- -70%
Rechts, Links achter
| Productiedatum tot | 12.2013 |
| Productiedatum vanaf | 01.2007 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
- -64%
Links, Transparant, wit/rood, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparant, wit/rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -68%
Rechts, wit/rood, Transparant, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit/rood, Transparant |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -67%
ECE-getest, Zonder gloeilampen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
- -67%
Links, P21/4W, PY21W, R5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1997 |
| Artikelnummer paar | 440-1916R-UE-BR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -35%
Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -24%
Links, rood, PY21W, R5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, R5W, P21/4W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Artikelnummer paar | 440-1916R-UE-YR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -23%
Rechts, P21/4W, PY21W, R5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1997 |
| Artikelnummer paar | 440-1916L-UE-BR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -24%
Rechts, P21/4W, PY21W, R5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -24%