Nissan Achterlicht
- 100 Nx
- 180 Sx
- 200 Sx
- 200Sx
- 240/260
-
Toon minder Toon meer
- 240Sx
- 280 Zx
- 300 Zx
- 300Zx
- 350 Z
- 370 Z
- Almera
- Altima
- Armada
- Bluebird
- Bluebird Sylphy
- Cab Star
- Cedric
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Datsun 100A
- Figaro
- Gt-R
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Laurer
- Leaf
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Patrol
- Pixo
- Prairie
- President
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Quest
- Quest Mini Passengeran
- Rogue
- Sentra
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Stanza
- Sunny
- Teana
- Terrano
- Terrano Regulus
- Tiida
- Titan
- Townstar Mpv
- Trade
- Urvan
- Vanette
- Violet
- X-Trail
- X-Trial
Rechts, Opbouw, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 82830446 |
- -75%
Links, Opbouw, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 82830449 |
- -67%
Rechts, Opbouw, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 82830448 |
- -67%
Geel, Links, P21/5W, P21W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 82830451 |
- -68%
Geel, rechts, P21/5W, P21W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 82830450 |
- -71%
Rechts, Links, 5-kamerlicht, ADR/GGVS getest
| Boutdiameter [mm] | 8 |
| Boutafstand [mm] | 152 |
| Diepte [mm] | 83 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Breedte [mm] | 350 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Lichten-bouwtype | 5-kamerlicht |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met achterlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | AMP-aansluiting |
- -64%
Links, O.E. (Original), Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025460802 |
Links, O.E. (Original), Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025460804 |
Links, O.E. (Original), Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025460808 |
Rechts, O.E. (Original), Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025460702 |
Rechts, O.E. (Original), Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025460708 |
Rechts, O.E. (Original), Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025460710 |
Links, O.E. (Original), met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025470802 |
Links, O.E. (Original), met mistachterlicht, Zonder achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Zonder achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025470806 |
Rechts, O.E. (Original), met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025470702 |
Rechts, O.E. (Original), voor rechtsrijdend verkeer, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714098190215 |
Links, O.E. (Original), met mistachterlicht, voor rechtsrijdend verkeer
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714098290170 |
Rechts, O.E. (Original), Met reflector, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met reflector, met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714098290169 |
Links, O.E. (Original), met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714098290436 |
Rechts, O.E. (Original), Met reflector, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met reflector, met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714098290435 |
ACHTERLICHT LINKS
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dubbele cabine |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1346922 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel Buiten
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3391931 |
- -70%
Links, Buitenste deel, LED, Zonder kentekenplaatverlichting
| Gewicht [kg] | 2,2 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 045215 |
- -11%
Rechts, Buitenste deel, LED, Zonder kentekenplaatverlichting
| Gewicht [kg] | 2,13 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 045214 |
- -18%
Rechts, Links, Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
- -21%
Links, O.E. (Original), Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025460810 |
Links, P21W, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | China |
| Artikelnummer paar | 115-1925R-LD-UE |
| Aantal portieren | 5 |
Links, rood, P21W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1925R-UE |
| Aantal portieren | 5 |
- -9%
Rechts, P21W, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | China |
| Artikelnummer paar | 115-1925L-LD-UE |
| Aantal portieren | 5 |
- -17%
Rechts, rood, P21W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1925L-UE |
| Aantal portieren | 5 |
Links, rood, WY21W, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | WY21W, W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 115-1954R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -65%
Wit/rood, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Wit/rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -53%