Nissan Achterlicht
- 100 Nx
- 180 Sx
- 200 Sx
- 200Sx
- 240/260
-
Toon minder Toon meer
- 240Sx
- 280 Zx
- 300 Zx
- 300Zx
- 350 Z
- 370 Z
- Almera
- Altima
- Armada
- Bluebird
- Bluebird Sylphy
- Cab Star
- Cedric
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Datsun 100A
- Figaro
- Gt-R
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Laurer
- Leaf
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Patrol
- Pixo
- Prairie
- President
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Quest
- Quest Mini Passengeran
- Rogue
- Sentra
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Stanza
- Sunny
- Teana
- Terrano
- Terrano Regulus
- Tiida
- Titan
- Townstar Mpv
- Trade
- Urvan
- Vanette
- Violet
- X-Trail
- X-Trial
Rechts, T. IC, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 22,12 |
| Breedte [cm] | 16,97 |
| Lengte [cm] | 75,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. IC, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, W21W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. IC, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 22,12 |
| Breedte [cm] | 16,97 |
| Lengte [cm] | 75,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. IC, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, W21W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. IC, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 22,12 |
| Breedte [cm] | 16,97 |
| Lengte [cm] | 75,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. IC, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, W21W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. K, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 26,36 |
| Breedte [cm] | 35,76 |
| Lengte [cm] | 55,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, W16W, PY21W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. HE, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,82 |
| Breedte [cm] | 13,64 |
| Lengte [cm] | 36,97 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, T. HE, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,82 |
| Breedte [cm] | 13,64 |
| Lengte [cm] | 36,97 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Binnenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 40,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 40,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. OL, Certified Quality, met mistachterlicht
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 15,15 |
| Lengte [cm] | 23,64 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. OL, Certified Quality |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -24%
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2402402 |
- -44%
Buiten, rechts, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2433402 |
- -45%
Buiten, Links, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2433401 |
- -45%
Buiten, rechts, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 2434402 |
- -45%
Buiten, Links, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 2434401 |
- -45%
Links, Buitenste deel, WY21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelset, Met LED |
- -65%
Links, Binnenste deel, Met achteruitrijlicht, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Voor facelift |
- -70%
Links, Buitenste deel, PY21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6046990 |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, Binnenste deel, LED, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3356934 |
- -70%
Rechts, Binnenste deel, W16W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W16W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3356933 |
- -70%
Links, Buitenste deel, WY21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3377936 |
- -70%
Links, Buitenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 29,39 |
| Breedte [cm] | 21,21 |
| Lengte [cm] | 51,21 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 29,39 |
| Breedte [cm] | 21,21 |
| Lengte [cm] | 51,21 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Binnenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 14,545 |
| Breedte [cm] | 30,606 |
| Lengte [cm] | 45,151 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 14,545 |
| Breedte [cm] | 30,606 |
| Lengte [cm] | 45,151 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 24,242 |
| Breedte [cm] | 31,818 |
| Lengte [cm] | 55,758 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 24,242 |
| Breedte [cm] | 31,818 |
| Lengte [cm] | 55,758 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, LED, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -8%
Links, Binnenste deel, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 215-1331R-LD-UE |
- -14%
Rechts, Binnenste deel, W16W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W16W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1331L-LD-UE |
- -17%