×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Kappa Airco compressor
Compressor, airconditioning Walker WCP00742
DENSO 7SB16C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
WCP00742
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SB16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 220 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 542,02
€ 542,02
Tijdelijk uitverkocht
Compressor, airconditioning Walker WCP00742N
DENSO 7SB16C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
WCP00742N
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SB16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 220 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 355,98
€ 355,98
Tijdelijk uitverkocht
Compressor, airconditioning Walker WCP01146
DENSO 6CA17A, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
WCP01146
| Nettogewicht [kg] | 7,01 |
| Voor fabrikant | DENSO 6CA17A |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 235 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 592,90
€ 592,90
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Delphi Diesel TSP0155081
Denso, PAG 46, 6CA17A, PV6
TSP0155081
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6CA17A |
| Koppeling-ID | PV6 |
€ 1.753,63
€ 736,53
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Era Benelux AC35465
Denso, 7SB16C/7SBU16C
AC35465
| Voor fabrikant | Denso |
| Ruilartikel | |
| Compressor ID | 7SB16C/7SBU16C |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
€ 520,90
€ 489,65
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Elstock 51-0195
DENSO 7SB16C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
51-0195
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SB16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 220 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 769,25
€ 269,24
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Elstock 51-0331
DENSO 6CA17A, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
51-0331
| Nettogewicht [kg] | 7,01 |
| Voor fabrikant | DENSO 6CA17A |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 235 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 1.107,71
€ 387,70
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Elstock 51-0341
Sanden SD6V16, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
51-0341
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Voor fabrikant | Sanden SD6V16 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 1.079,82
€ 377,93
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K11218
GENUINE, 7V16, VUC
K11218
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 71781786 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VUC |
€ 397,29
€ 397,29
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K11218A
OE EQUIVALENT, 7V16, VUC
K11218A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60653652 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VUC |
€ 356,18
€ 356,18
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K11218R
REMANUFACTURED, 7V16, VUC
K11218R
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60629417 |
| Kwaliteit | REMANUFACTURED |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VUC |
€ 373,49
€ 373,49
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K11244
GENUINE, 7V16, VUA
K11244
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 71721747 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 121 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VUA |
€ 677,60
€ 677,60
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K11244A
OE EQUIVALENT, 7V16, VUA
K11244A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60813335 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 121 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VUA |
€ 479,16
€ 412,08
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15012
GENUINE, FLANGIA, 6CA17A
K15012
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 71781736 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Compressor ID | 6CA17A |
| Aantal groeven | 6 |
€ 701,76
€ 610,53
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria KSB052D
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
KSB052D
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 46536396 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
€ 432,74
€ 432,74
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Ava Cooling ALAK016
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, PAG 46
ALAK016
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 17 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
€ 355,20
€ 273,50
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Mahle Original ACP 1156 000P
Denso, Top/PAD, V-riemschijf, PAG 46
ACP 1156 000P
| Nettogewicht [g] | 6579 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Top/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 664,29
€ 611,15
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Mahle Original ACP 774 000P
Sanden, V/PAD, V-riemschijf, PAG 46
ACP 774 000P
| Nettogewicht [g] | 6464 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | V/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VUA |
€ 966,79
€ 734,76
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Era Benelux AC35354
Denso, 6CA17
AC35354
| Voor fabrikant | Denso |
| Ruilartikel | |
| Compressor ID | 6CA17 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
€ 527,11
€ 495,48
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Krios 1.5052A
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
1.5052A
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 46775094 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Voor artikelnummer | 1.5052A |
€ 417,45
€ 417,45
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken