×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes B Klasse Airco compressor
Airco compressor Meat Doria K15443
A0042300311, GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
K15443
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0042300311 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 5 |
€ 634,10
€ 634,10
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15454
A0022306311, GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
K15454
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0022306311 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 5 |
€ 829,10
€ 630,12
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15456
GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
K15456
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022307311 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
€ 661,08
€ 661,08
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15464A
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SEU16C
K15464A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0032308011 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
| Voor artikelnummer | 1.5464A |
€ 580,80
€ 470,45
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15469A
A0042301711, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SAS14C
K15469A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0042301711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SAS14C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5469A |
€ 598,95
€ 509,11
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15487A
OE EQUIVALENT, QUALITY, FLANGIA, 6SES14C
K15487A
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, QUALITY |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SES14C |
| Voor artikelnummer | K15487A |
€ 657,33
€ 657,33
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15488A
OE EQUIVALENT, QUALITY, FLANGIA, 6SBU16C
K15488A
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, QUALITY |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SBU16C |
| Voor artikelnummer | K15488A |
€ 592,42
€ 592,42
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15499A
A0008303502, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SAS14C
K15499A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0008303502 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SAS14C |
| Aantal groeven | 5 |
| Voor artikelnummer | 1.5499A |
€ 589,35
€ 518,63
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Ava Cooling MSAK785
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Ovaal
MSAK785
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 161 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | VS16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
€ 488,96
€ 371,62
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Ava Cooling MSK404
6SEU16, R 134a
MSK404
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 6SEU16 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 459,03
€ 408,53
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Ava Cooling MSK576
PAG 46, 6SEU16C, R 1234yf, R 134a
MSK576
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
€ 819,17
€ 376,82
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Ava Cooling MSK706
DENSO, PAG 46, 6SEU16C, R 134a
MSK706
| Voor fabrikant | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 820,17
€ 820,17
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Ava Cooling MSK708
DENSO, PAG 46, 6SBU16C
MSK708
| Voor fabrikant | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SBU16C |
€ 982,88
€ 982,88
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Vemo V30-15-0021
DENSO, 6SEU16C
V30-15-0021
| Gewicht [kg] | 4,853 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
€ 1.057,95
€ 1.057,95
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Diederichs DCK1357
6SEU16C, R 134a, ND-8, OEM
DCK1357
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Nieuw onderdeel | |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksadvies voor olie | ND-8 |
| Versie | OEM |
| Extern geregeld |
€ 1.545,73
€ 463,72
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Elstock 51-0838
DENSO 6SEU16C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
51-0838
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Voor fabrikant | DENSO 6SEU16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 1.208,02
€ 338,24
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Valeo 814699
PAG 46, 6SEU
814699
| Gewicht [kg] | 6,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 5 |
€ 512,14
€ 343,13
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken