Mercedes Sprinter Airco compressor
A000230681180, GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A000230681180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
A0002303911, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002303911 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5035A |
- -7%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2306511 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -9%
A0012301711, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012301711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5111A |
- -8%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 001230131180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 000230921180 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
A0012307111, GENUINE, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012307111 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 12307111 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -12%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012305811 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -4%
A0012304411, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012304411 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 8 |
| Voor artikelnummer | 1.5204A |
- -13%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022305411 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -6%
A0012306911, GENUINE, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012306911 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 5 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012306911 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 5 |
GENUINE, FLANGIA, 6SEU14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012300711 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
- -20%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022303111 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5276A |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022305811 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
| Voor artikelnummer | 1.5314A |
- -12%
A0022305111, GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0022305111 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
GENUINE, FLANGIA, 10PA15C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7969991 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor ID | 10PA15C |
| Aantal groeven | 8 |
- -11%
A0002308611, GENUINE, FLANGIA, 7SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002308611 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
- -10%
GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022307311 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0032308011 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
| Voor artikelnummer | 1.5464A |
- -19%
A0012307011, GENUINE, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012307011 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 133 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 1 |
- -20%
A0002340911, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002340911 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0002309111 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
A5412301311, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | A5412301311 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 134 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 11 |
A5412300711, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | A5412300711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 9 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4471502171 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
- -14%
7SBU16C, R 134a
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Koelmiddel | R 134a |
DENSO, 10S17C, R 1234yf, R 134a
| Voor fabrikant | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
DENSO, 10PA17C, R 1234yf, R 134a
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
DENSO, 7SBU16C, R 1234yf, R 134a
| Voor fabrikant | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
DENSO, 10S17C, R 134a
| Voor fabrikant | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Koelmiddel | R 134a |