Alfa Romeo Alfa 6 onderdelen
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, 829S RD W
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 829S RD W |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Dikte [mm] | 10 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Lengte [mm] | 55 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 8,01 |
| Buitendiameter [mm] | 14,05 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Lengte [mm] | 49 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 9,00 |
| Buitendiameter [mm] | 14,06 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Lengte [mm] | 55 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 8,01 |
| Buitendiameter [mm] | 14,08 |
| Aanvullende informatie | Oversize |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 52 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AVX13X850, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 76 |
| Lengte [mm] | 850 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X850 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Verchroomde klepsteel
| Aansluittechniek | E |
| Lengte [mm] | 121 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 34 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 165 |
| Breedte 1 [mm] | 61,6 |
| Dikte 1 [mm] | 16,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Hoogte 1 [mm] | 70,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 89,8 |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M12x1.0, Zonder reservoir, ATE/BENDIX
| Materiaal | Gietijzer |
| Diameter [mm] | 19 |
| Schroefdraadmaat | 1x M12x1.0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Remsysteem | ATE/BENDIX |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M12x1.0
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat 1 | 1x M12x1.0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH/BENDIX
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Staal, ATE
| Diameter [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | ATE |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 40 |
| Remsysteem | ATE |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Remzadel (4 zuigers), ATE
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 40 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (4 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 42 |
| Remsysteem | ATE |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven
| Breedte [mm] | 89,6 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
- -52%
Semi, 66659XA
| Verwerking | Semi |
| Breedte [mm] | 30,12 |
| Componentennummer | 66659XA |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4080CP
| Breedte [mm] | 19,1 |
| Componentennummer | 4080CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 51,98 |
| Tot asdiameter [mm] | 52 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 55,511 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 55,524 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Ondermaat [mm] | 0,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gecoat, 4080CP
| Dikte [mm] | 1,749 |
| Breedte [mm] | 19,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gecoat |
| Componentennummer | 4080CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 51,98 |
| Tot asdiameter [mm] | 52 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 55,511 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 55,524 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
66655CP
| Breedte [mm] | 23,25 |
| Componentennummer | 66655CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 53,94 |
| Tot asdiameter [mm] | 53,955 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 57,563 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 57,582 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Ondermaat [mm] | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gecoat, 66655CP
| Dikte [mm] | 1,798 |
| Breedte [mm] | 23,25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gecoat |
| Componentennummer | 66655CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 53,94 |
| Tot asdiameter [mm] | 53,955 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 57,563 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 57,582 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.