×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo Alfa 6 onderdelen
€ 38,85
€ 19,43
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH9804
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH9804
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 25,53
€ 23,49
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 554
P43t
1 987 301 554
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 293,70
€ 105,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 284
R5W, BA15s
1 987 302 284
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,71
€ 1,71
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,78
€ 34,26
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem Bosch 1 987 949 406
1 987 949 406
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 134 |
| Lengte [mm] | 1278 |
| Breedte [mm] | 25 |
€ 42,08
€ 42,08
Tijdelijk uitverkocht
Pakkingset, remklauw FTE RKS4003
Zonder zuiger
RKS4003
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
€ 45,74
€ 42,08
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Brembo 08.3210.10
Massief
08.3210.10
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,9 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 23 |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
€ 76,45
€ 61,15
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Brembo 09.3991.10
Interne ventilatie
09.3991.10
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 21,9 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Centreringdiameter [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 266 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
€ 187,55
€ 93,77
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Gates VFII267
VFII267
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 450 |
| Binnendiameter1 [mm] | 38 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
| Aanvullende informatie | Vulco-Flex™ |
€ 43,44
€ 27,37
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Knecht KC 18
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
KC 18
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,9 |
| Nettogewicht [g] | 421 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
€ 24,48
€ 9,79
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Knecht OC 17
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
OC 17
| Nettogewicht [g] | 780 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,40 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 107,5 |
| Hoogte [mm] | 113,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
€ 28,50
€ 17,96
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Lemförder 30125 01
Vooras rechts, Vooras links, Rubber
30125 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 47 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Materiaal | Rubber |
€ 19,43
€ 8,17
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurdop Van Wezel 99000026
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,4BAR
99000026
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Diameter 1 [mm] | 30 |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
€ 9,23
€ 2,77
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurdop Van Wezel 99000027
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,0BAR
99000027
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1 |
€ 9,23
€ 2,77
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Tang, slangklem Van Wezel 99002402
RADIATOR Klemring groot 16mm - 22mm
99002402
| Diameter tot [mm] | 22 |
| Diameter van [mm] | 16 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Staal |
€ 2,04
€ 0,62
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koelmiddelbuis pakking Van Wezel 99002814
Universeel, Rubber
99002814
| Diameter 1 [mm] | 31 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 3,5 |
€ 2,40
€ 1,68
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Koelmiddelbuis pakking Van Wezel 99002816
RADIATOR O-Ring 36 x 3,5mm
99002816
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 3,5 |
€ 2,73
€ 0,82
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koelmiddelbuis pakking Van Wezel 99002832
Universeel, Rubber
99002832
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
€ 0,12
€ 0,15
Tijdelijk uitverkocht
Paneelplaat Van Wezel 9901214
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X2000 X1.5
9901214
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
€ 462,51
€ 138,75
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Plaat, paneel Van Wezel 9902111
PLAAT VERZINKT PLAAT 2000 X1000 X1.5
9902111
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
€ 699,00
€ 209,71
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032124
C5W, Blisterverpaking
032124
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 8,03
€ 7,24
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032126
R5W, Blisterverpaking
032126
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 8,69
€ 7,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032132
T4W, Blisterverpaking
032132
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 9,90
€ 8,91
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032223
T4W, BA9s
032223
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 8,93
€ 8,03
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Valeo 829029
50 x 46
829029
| Gewicht [kg] | 11,1 |
| Binnendiameter [mm] | 260 |
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Ruilartikel |
€ 852,47
€ 699,03
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Valeo 829054
50 x 46
829054
| Gewicht [kg] | 11,1 |
| Binnendiameter [mm] | 260 |
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Ruilartikel |
€ 501,16
€ 415,96
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Valeo 829067
50 x 46, Voor zware omstandigheden
829067
| Gewicht [kg] | 9,07 |
| Binnendiameter [mm] | 242 |
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor zware omstandigheden |
| Nieuw onderdeel |
€ 549,40
€ 456,00
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Valeo 829425
829425
| Gewicht [kg] | 11,15 |
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Nieuw onderdeel |
€ 627,59
€ 520,90
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken