Fiat 126 onderdelen
Draairichting met de klok mee, L/R 60, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,57 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | S / IG / L / W |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -27%
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 19,55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 19,78 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -25%
Incl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 11,66 |
| Breedte [mm] | 249 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 118,1 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29113, 29114, 29030 |
- -32%
Incl. slijtage waarschuwingscontact, MERITOR, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 11,63 |
| Breedte [mm] | 249 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 118,1 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | MERITOR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29113, 29114, 29030 |
- -33%
Incl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 11,91 |
| Breedte [mm] | 249 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 117,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 330 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29131 |
- -32%
82.002A2, GENUINE, M 12 x 1,5
| Alternatief artikel | 82.002A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
OE EQUIVALENT, M 12 x 1,5, 82.002A2
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Voor artikelnummer | 82.002A2 |
OE EQUIVALENT, M14x1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
Mechanisch, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Mechanisch |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SOV26X98 |
| Aanvullende informatie | Super Touring |
- -26%
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SV26X92 |
- -25%
3 jaar garantie, KZI-0
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | KZI-0 |
3 jaar garantie, 15x17,3-20N, 160E
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 160 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 15x17,3-20N |
| Type | 160E |
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -14%
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 45 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 1,100 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 180 |
| Lengte 2 [mm] | 271 |
- -10%
5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 40 |
| Gewicht [kg] | 2,700 |
| Lengte [mm] | 219 |
| Buitendiameter [mm] | 127,3 |
| Aantal wikkelingen | 5,3 |
| Draaddiameter [mm] | 14,7 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
- -13%
04/06, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf
| Gewicht [kg] | 3,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,3 |
| Type boring / aantal gaten | 04/06 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 186,8 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 37 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 219 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 53 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13,6 |
- -43%
Bendix
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 20 |
| Remsysteem | Bendix |
- -41%
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -39%
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -37%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
- -17%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
- -17%
2,5, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
- -17%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
M10x1,25
| Lengte [mm] | 219 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1,25 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1,25 |
- -24%
- -11%