Isuzu KB onderdelen
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Lengte [mm] | 45,9 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 7,99 |
| Buitendiameter [mm] | 12,05 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Lengte [mm] | 50,3 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 8,00 |
| Buitendiameter [mm] | 14,03 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 127 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21544, 21543 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
M12x1.25, 5960G7, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Gewicht [g] | 27,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Voor OE nummer | 5960G7 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 72 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 26 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Voor OE nummer | 1214311 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 87 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 40 71 0016
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | 40 71 0016 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 40 71 0015
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | 40 71 0015 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14
| Hoogte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 150 |
| Let op technische data |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 115,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
AKEBONO, E1 90R 01024/006, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 127 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 50,8 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E1 90R 01024/006 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -53%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 162 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 154 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -50%
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 5 |
- -50%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 254 |
| Binnendiameter1 [mm] | 200 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 200 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
- -50%
MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D, MB-Freigabe 235.0, DTFR 12B100 (235.0), API GL5, 21A, 19B, 17B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.