Isuzu KB onderdelen
Buiten, Onder, Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M36x1.5, Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Schroefdraadmaat 1 | M36x1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 98 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Binnendiameter1 [mm] | 95 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Met fuseekogel, SCA-3502
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | SCA-3502 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Met fuseekogel, SCA-3501
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | SCA-3501 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Hoogte 1 [mm] | 45 |
| Hoogte 2 [mm] | 36 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14
| Hoogte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 150 |
| Let op technische data |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1.25, Geventileerd, E1 90R-02 C0176/0531, High carbon
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.25 |
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0176/0531 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -52%
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Mineraal olie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Olie | Mineraal olie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17B, Volvo 97314, MAN 342 Typ M1, MIL-L 2105 D
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17B, Volvo 97314, MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D, MB-Freigabe 235.0, DTFR 12B100 (235.0), API GL5, 21A, 19B, 17B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Subaru, Nissan
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D, MB-Freigabe 235.0, DTFR 12B100 (235.0), API GL5, 21A, 19B, 17B |
- -98%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-140, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05D, VME
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1,5
| Nettogewicht [g] | 510 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 73,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 66,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.