Isuzu KB onderdelen
Vooras rechts, Vooras links, met kroonmoer en splitpen
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Staal, AKEBONO
| Diameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Hoogte [mm] | 47 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MM14X1,5 RHT, FM14X1,5 RHT
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5 RHT |
| Schroefdraadmaat 2 | FM14X1,5 RHT |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 268 |
| Artikelnummer paar | 240124 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Hoogte 1 [mm] | 50,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 50,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 115,7 |
| Breedte 2 [mm] | 110,5 |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Dikte 2 [mm] | 15 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Hoogte 1 [mm] | 50,9 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 127,1 |
| Dikte 1 [mm] | 16,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Hoogte 1 [mm] | 48,2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 120,9 |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde slijtagesensor, AKEBONO
| Hoogte 1 [mm] | 45 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 128,1 |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO, Met schroeven
| Remsysteem | AKEBONO |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M12x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Diameter [mm] | 15,9 |
| Schroefdraadmaat | 1x M12x1.0 |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 60 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1,5
| Nettogewicht [g] | 510 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 73,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 66,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1,5
| Nettogewicht [g] | 451 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 72,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 90,0 |
| Hoogte [mm] | 140,0 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 67,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,3 |
| Diameter 2 [mm] | 62,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Nettogewicht [g] | 600 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,5 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 87,0 |
| Diameter 2 [mm] | 97,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 102,0 |
| Hoogte [mm] | 100,0 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
AKEBONO, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 115,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18X1,5 RHT
| Conusafmeting [mm] | 20,6 |
| Schroefdraadmaat 1 | M18X1,5 RHT |
| Artikelnummer paar | 220214 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM14X1.5 RHT, Met rechtse schroefdraad, MM14X1.5 RHT
| Lengte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | FM14X1.5 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | MM14X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 230348 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM14X1.5 LHT, Met linkse schroefdraad, MM14X1.5 RHT
| Lengte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | FM14X1.5 LHT |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | MM14X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 230348 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 61 |
| Steek wielbouten (mm) | 139,7 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 294 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 71 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Wielnaaf doorsnee [mm] | 97 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, API Diesel CI-4, ACEA Diesel E7, RVI RLD-2
| Specificatie | API Gasoline SL, API Diesel CI-4, ACEA Diesel E7 |
| Vrijgave van de fabrikant | RVI RLD-2, MTU Oil Category 2, MB 228.3, Mack EO-N, Mack EO-M Plus, DTFR 15B110, Deutz DQC III-18, Detroit Diesel Pow, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, CAT ECF-2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Gasoline SL, API Diesel CI-4, ACEA Diesel E7, RVI RLD-2
| Specificatie | API Gasoline SL, API Diesel CI-4, ACEA Diesel E7 |
| Vrijgave van de fabrikant | RVI RLD-2, MTU Oil Category 2, MB 228.3, Mack EO-N, Mack EO-M Plus, DTFR 15B110, Deutz DQC III-18, Detroit Diesel Pow, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, CAT ECF-2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14
| Hoogte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 150 |
| Let op technische data |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.