Isuzu KB onderdelen
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5x14, 22 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 90 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,032 |
| Lengte [mm] | 5,7 |
| Breedte [mm] | 7 |
| Hoogte [mm] | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
EN, Korean B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Koudstartstroom EN (A) | 630 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | Korean B01 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, Korean B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | Korean B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, Korean B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | Korean B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EFB batterij, Korean B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | Korean B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 830 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02C0074/1561, Geolied
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 6 |
| Controleteken | E1 90R-02C0074/1561 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 139 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D363-7253 D363-7347, E1 90R-01881/448, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D363-7253 D363-7347 |
| Controleteken | E1 90R-01881/448 |
| Hoogte 1 [mm] | 50,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 50,8 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Breedte 1 [mm] | 127,1 |
| Breedte 2 [mm] | 127,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Dikte 2 [mm] | 16 |
| WVA-nummer | 21544, 21543 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gietijzer, Zonder ingebouwde regelaar
| Materiaal | Gietijzer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14x1.5, Met rechtse schroefdraad, TA1501
| Breedte [mm] | 42 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | TA1501 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14x1.5, Met rechtse schroefdraad, TA1500
| Breedte [mm] | 42 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | TA1500 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Diameter 1 [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 14107 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 14106 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Lengte [mm] | 50,3 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 8,00 |
| Buitendiameter [mm] | 14,03 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 3,21 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 257 |
| Artikelnummer paar | 82-0347 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,25 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 197 |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.