Isuzu KB onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KG190084.0.2, Remvloeistof, Kunststof
| Voor fabrikantnummer | KG190084.0.2 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,05 |
| Materiaal | Kunststof |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MKG190110.4.2, Mineraal olie, Kunststof
| Voor fabrikantnummer | MKG190110.4.2 |
| Vulmedium | Mineraal olie |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,05 |
| Materiaal | Kunststof |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Met PAG compressorolie, PAG 46, 7SBU
| Gewicht [kg] | 8,282 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 9 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 51,24 |
| Centreringdiameter [mm] | 475 |
| Voorspankracht [N] | 3500 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met koppelingdrukplaat, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 54,4 |
| Max. overdraagbaar draaimoment van koppelingsschijf [Nm] | 2900 |
| Voorspankracht [N] | 3500 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
GL-5, 75W-140
| API specificaties | GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-30, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW VWC 53034, 5W-30, OV 040 1547 - G30, GF-6A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53034, OV 040 1547 - G30, Ford WSS-M2C961-A1, Chrysler MS 13340 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 Gen2 |
| API specificaties | SP |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Gewicht [kg] | 2,3 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 342 |
| Lengte 2 [mm] | 557 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 15,8 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ADVENTURE |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Diameter 1 [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 20,6 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Recht, M14X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte 2 [mm] | 24 |
| Lengte 1 [mm] | 74 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Recht |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1.5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Mineraal olie |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Olie | Mineraal olie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 17B, Volvo 97314, MAN 342 Typ M1, MIL-L 2105 D
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17B, Volvo 97314, MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D, MB-Freigabe 235.0, DTFR 12B100 (235.0), API GL5, 21A, 19B, 17B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 199 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Let op de serviceinformatie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.