Nissan Leaf onderdelen
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 2442452 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 2442451 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, H8, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2443296 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2
| Specificatie | Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2, Mitsubishi Fluid J3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2
| Specificatie | Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2, Mitsubishi Fluid J3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Nissan Coolant (L250, Hyundai Long Life Co, 08CLAG010S0 Honda E, Suzuki Longlife Cool
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 14 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 14 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 13,8 |
| Hoogte [mm] | 39,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono, Keramiek
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 13,8 |
| Hoogte [mm] | 39,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met ingebouwde slijtagesensor, Sumitomo
| Breedte [mm] | 142 |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Sumitomo |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Tokico
| Breedte [mm] | 164 |
| Dikte [mm] | 15,4 |
| Hoogte [mm] | 53,8 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Tokico |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, TRW, Keramiek
| Breedte [mm] | 104 |
| Dikte [mm] | 15,1 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 44,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 47,3 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, D1060-4KJ1A, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 54, 166 |
| Voor OE nummer | D1060-4KJ1A |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 16,1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 91 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 99 |
| Buitendraad 2 [mm] | 139 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, H8, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Rechts onder, rood, 325-2901L-UQ
| Inbouwplaats | Achter, Rechts onder |
| Kleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 325-2901L-UQ |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Oranje, Geschroefd
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Behuizingskleur | Oranje |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.