SsangYong Actyon onderdelen
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 830 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,3 |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, rechts, Kunststof
| Motorsturing | Distributieketting |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Materiaal | Kunststof |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Met riemschijf, Metaal, Rubber
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 149 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 58 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Dikte [mm] | 56 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 294 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 8,5 |
| Dikte [mm] | 68 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 299 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 99 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 44 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 26 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 3 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
H27W/2, Doos, PGJ13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
ZF LifeguardFluid, 7.1 MB ATF, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 7.1 MB ATF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Mando
| Gewicht [kg] | 1,96 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 149,1 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 58,1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| WVA-nummer | 23569 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1645 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Mando
| Gewicht [kg] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 156,9 |
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Hoogte [mm] | 60,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| WVA-nummer | 24351 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Mando
| Gewicht [kg] | 0,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 98,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 43,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Mando |
| WVA-nummer | 23673 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,41 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 190 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 181749 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras links, met kroonmoer en splitpen
| Sleutelwijdte | 22 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 79 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 223 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 41901 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, met kroonmoer en splitpen
| Sleutelwijdte | 22 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 79 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 221 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 41900 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Sleutelwijdte | 22 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 75 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 104 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Koppelstang, Staal
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 221 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 48042 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F10x1, Banjo
| Lengte 1/2 [mm] | 493 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F10x1, Banjo
| Lengte 1/2 [mm] | 493 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F10x1, Banjo
| Lengte 1/2 [mm] | 725 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
| Materiaal | Rubber |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5/M16x1,5, Met rechtse schroefdraad
| Lengte [mm] | 192,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5/M16x1,5 |
| Draadtype axiale koppeling | Met rechtse schroefdraad |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, 8500 44508
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 8500 44508 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, 8500 44507
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 8500 44507 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Aantal gaten | 3 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.