SsangYong Actyon onderdelen
M10x1 90°DF, Banjo, LH7575
| Lengte [mm] | 535 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 90°DF |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
| Artikelnummer paar | LH7575 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
D813-7688 D863-7688, E1 90R-01878/1252, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D813-7688 D863-7688 |
| Controleteken | E1 90R-01878/1252 |
| Hoogte 1 [mm] | 40,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 40,8 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| Breedte 1 [mm] | 98,7 |
| Breedte 2 [mm] | 98,6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 14,5 |
| Dikte 2 [mm] | 14,5 |
| WVA-nummer | 23545, 23544, 23543 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1013-7917 D864-7739, E1 90R-01881/1010, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D1013-7917 D864-7739 |
| Controleteken | E1 90R-01881/1010 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 58,1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| Breedte 1 [mm] | 149,2 |
| Breedte 2 [mm] | 149,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 16,9 |
| Dikte 2 [mm] | 16,9 |
| WVA-nummer | 23571, 23570, 23569 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1202, E9 90R-02A0841/3101, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D1202 |
| Controleteken | E9 90R-02A0841/3101 |
| Hoogte 1 [mm] | 60,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 60,7 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| Breedte 1 [mm] | 156,9 |
| Breedte 2 [mm] | 156,9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17,2 |
| Dikte 2 [mm] | 17,2 |
| WVA-nummer | 24569, 24568, 24351 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1313-8428, E9 90R-02A0825/3089, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D1313-8428 |
| Controleteken | E9 90R-02A0825/3089 |
| Hoogte 1 [mm] | 41,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 41,1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Breedte 1 [mm] | 100,1 |
| Breedte 2 [mm] | 99,8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 14,9 |
| Dikte 2 [mm] | 14,9 |
| WVA-nummer | 24936, 24935, 24934 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M16x1.5, Met rechtse schroefdraad, TA3211
| Breedte [mm] | 53 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 222 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | TA3211 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M16x1.5, Met rechtse schroefdraad, TA3210
| Breedte [mm] | 53 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 222 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | TA3210 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02 C0176/0491, Gelakt, zwart
| Gatdiameter 2 [mm] | 9,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 17,3 |
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0176/0491 |
| Hoogte [mm] | 55,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 294 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02 C0176/0491, Gelakt, zwart
| Gatdiameter 2 [mm] | 9,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 17,3 |
| Minimale dikte [mm] | 25,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0176/0491 |
| Hoogte [mm] | 56,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 294 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Massief, E1 90R-02 C0190/0741, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 17.3 |
| Minimale dikte [mm] | 8,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,4 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0190/0741 |
| Hoogte [mm] | 67,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 85,1 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 299 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 85 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.25
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9467599980 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
G68V, G68WN, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68WN |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 46 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.