Mercedes C Klasse Autolamp
Geschroefd, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -65%
Aanpassing H7 naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED GEN 2 H7 - TRADE |
Aanpassing H7 naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED SMART H7 - TRADE |
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
0,9, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -3%
0,9, Aanpassing W5W naar LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
0,9, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -3%
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts, voor voertuigen met lichthoogteregeling, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Aan koplamp, Links voor, LED, Zonder schroeven
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp, Links voor |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Versie | LED-LICHTMODUL |
| Artikelnummer paar | 0896627 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Aan koplamp, Rechts voor, LED, Zonder schroeven
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp, Rechts voor |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Versie | LED-LICHTMODUL |
| Artikelnummer paar | 0896626 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Links voor, voor voertuigen met adaptive verlichting, voor, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, Voor voertuigen met LED-koplampen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptive verlichting, voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met LED-koplampen |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Voor voertuigen met adaptive verlichting, voor, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, Voor voertuigen met LED-koplampen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptive verlichting, voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met LED-koplampen |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Aan koplamp, Links voor, voor voertuigen met LED-schijnwerper, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp, Links voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper, voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Aan koplamp, voor voertuigen met LED-schijnwerper, voor voertuigen met lichthoogteregeling, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper, voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Aan koplamp, voor voertuigen met LED-schijnwerper, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
A2059009534, Rechts voor, Links voor, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A2059009534 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Aan koplamp, Rechts voor, Links voor, voor voertuigen met bi-xenonverlichting
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp, Rechts voor, Links voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bi-xenonverlichting |
Aan koplamp, Rechts voor, Links voor, voor voertuigen met bi-xenonverlichting
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp, Rechts voor, Links voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bi-xenonverlichting |
Links voor, voor voertuigen met LED-schijnwerper, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Artikelnummer paar | 0896752 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts voor, voor voertuigen met LED-schijnwerper, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Artikelnummer paar | 0896751 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Aan koplamp, Links voor, voor voertuigen met LED-schijnwerper, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp, Links voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts voor, rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -65%
Aan beide zijden, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -65%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4100 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
- -8%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
- -10%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1395 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |