Mercedes C Klasse Autolamp
Hoekig, Aan beide zijden, LED
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aantal contacten | 2 |
203 820 93 85, rechts, Links, Bi-Xenon
| Voor OE nummer | 203 820 93 85 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
- -16%
203 820 88 85, rechts, Links, Bi-Xenon
| Voor OE nummer | 203 820 88 85 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
Rechts, Links, Xenon
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Links, rechts, Xenon
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Links, rechts, Xenon
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
A 222 870 07 89, Xenon
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | A 222 870 07 89 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
LED
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
A 000 900 73 06, LED
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | A 000 900 73 06 |
| Lichten-bouwtype | LED |
A 2059060601, LED, V30-73-0335 LED
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | A 2059060601 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Voor artikelnummer | V30-73-0335 LED |
Links, rechts
| Voor OE nummer | 2028206926 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
- -8%
A2038209385, Links, rechts
| Voor OE nummer | A2038209385 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
- -4%
Links, rechts, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 711307329072 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
A2038208885, Xenon
| Voor OE nummer | A2038208885 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
- -4%
A2048700126, rechts, Links
| Voor OE nummer | A2048700126 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Rechts, Links, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 1669002800 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Rechts, Recht, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Vorm | Recht |
| Lamptype | LED |
- -70%
- -70%
Ovaal, Met kabelset, voor voertuigen zonder AMG sportpakket, voor voertuigen met mistlampen
| Vorm | Ovaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelset |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder AMG sportpakket, voor voertuigen met mistlampen |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Schakelaar | Met dimschakelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
| Controleteken | R87 |
- -70%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -70%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -70%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Wy5W, W2.1x9.5d, Oranje
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
PY21W, BAU15s, Oranje
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 31 |
- -10%