×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 205 Autolamp
Gloeilamp, verstraler Neolux® N472LL-SCB
60/55, H4, Box, P43t
N472LL-SCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 11,95
€ 10,76
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N501
W5W, W2.1x9.5d
N501
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 0,30
€ 0,30
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kentekenplaatverlichting Philips 11854WU70X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854WU70X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10079
W5W, W2.1x9.5d
LID10079
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,35
€ 1,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Lampen sets Osram OS 64211CBN2HB
OS 64211CBN2HB
Ontdek COOL BLUE INTENSE - high-tech halogeenlampen die vrijwel niet onderdoen voor LED lampen.Met zijn krachtige en heldere extra witte licht tot 5.000 Kelvin, dat door de koele lichtbundel erg op een LED-lamp lijkt, krijgen designliefhebbers met COOL BLUE INTENSE waar voor hun geld. De autolamp bi...
€ 45,96
€ 45,96
Tijdelijk uitverkocht