×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Vauxhall Zafira A Autolamp
Gloeilamp, werklamp Hella 8GH 242 632-041
PK22s, Doos, Halogeen
8GH 242 632-041
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal | 1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 633,41
€ 221,70
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Hella 8GH 242 632-121
H7, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-121
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 1.263,02
€ 442,06
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Hella 8GH 242 632-171
H11, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-171
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 29,04
€ 10,16
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Hella 8GH 242 632-181
HB3, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-181
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 16,09
€ 5,64
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Hella 8GS 007 949-101
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
8GS 007 949-101
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
€ 200,99
€ 70,35
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0006W
EU 0006W
LED Lamp T-10 Fitting 2 Stuks, Chroom/Wit
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt worden.
€ 15,67
€ 4,85
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0115B
EU 0115B
Festoon LED Lamp 12V Xenon-Optiek Blauw 10x37mm, per stuk
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruik...
€ 10,83
€ 8,66
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0116W
EU 0116W
Festoon LED Lamp 12V Xenon-Optiek Wit 10x42mm, per stuk
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt...
€ 8,95
€ 8,95
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0179B
EU 0179B
T-10 LED Lampen 12V Xenon-Optiek Blauw, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt wo...
€ 20,51
€ 16,20
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0179W
EU 0179W
T-10 LED Lampen 12V Xenon-Optiek Wit, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt word...
€ 16,95
€ 16,95
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0237W
EU 0237W
BA9S LED Lampen 12V Xenon-Optiek Wit, set à 2 stuks
4-LED
1.8W
200Lm
7000K
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of geslot...
€ 17,94
€ 17,94
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0315W
EU 0315W
5Q T-10 LED Lampen 12V Xenon-Optiek Wit, set à 2 stuks (5050-3 chips)
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten cir...
€ 19,95
€ 19,95
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0537W
EU 0537W
BAX9S (H6) SMD/LED AC Lampen 12V Xenon-Optiek Wit, set à 2 stuks, met CAN-bus ondersteuning
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privét...
€ 15,67
€ 6,43
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0537WP
EU 0537WP
BAX9S (H6) SMD/LED DC (reverse pole) Lampen 12V Xenon-Optiek Wit, set à 2 stuks, met CAN-bus ondersteuning
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of...
€ 18,09
€ 3,80
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 2502W
EU 2502W
T-10 SuperBright LED Lampen 12V Wit (Stable), set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebru...
€ 9,62
€ 7,70
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 4008W
EU 4008W
T-10 LED Lampen 24V Super Wit, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt worden.
€ 5,95
€ 5,95
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 4179W
EU 4179W
24V T10 3D SuperLED Lampen 'Xenon' Wit, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt wo...
€ 21,72
€ 9,56
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,46
€ 5,35
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,46
€ 6,51
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032223
T4W, BA9s
032223
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 8,93
€ 8,03
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032521
H7, PX26d
032521
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 11,19
€ 10,08
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032522
H7, Blisterverpaking
032522
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 13,76
€ 12,38
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032523
H7, PX26d
032523
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 12,02
€ 10,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032527
HB3, P20d
032527
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 15,21
€ 13,69
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032702
T4W, W2.1x9.5d
032702
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 136,17
€ 113,03
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 131
HB3, P20d
1 987 301 131
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
€ 29,42
€ 11,18
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 18,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht