×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Caddy Autolamp
Zwaailamp Flexibel 12/24V Unbranded 1510030
1510030
Robuust oranje zwaailicht met flexibele rubberen voet voor de heftrucks, bestelwagen of landbouwvoertuigen. Werkt op het boordnet van het voertuig op 12 of 24 Volt. Voorzien van H1 fitting en wordt exclusief H1 lamp geleverd.
Het zwaailicht roteert 360°met een rotatiesnelheid van 160 ±20 r...
€ 47,00
€ 47,00
Tijdelijk uitverkocht
Bevestiging voor zwaailamp 1510030 Unbranded 1510032
1510032
Bevestiging met aansluiting voor zwaailamp (artikelnummer: 1510030). Totale lengte 100mm, inbouwdiepte 37,5mm en gat diameter van 23mm. Voorzien van stof- en regenkap die gebruikt wordt als zwaailamp niet geplaatst is. Inclusief 2 moeren en kunststof ringen.
€ 10,70
€ 10,70
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Simoni Racing SR AL5
SR AL5
Simoni Racing Interieur Sfeerlicht RGB LED - 5 meter glasvezelkabel
Dankzij 4 LED's die worden gevoed door een USB-aansluiting, wordt de hele lengte verlicht. De kleur is veranderbaar met een Android- of iOS-app.
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
LED vervangingslampen Simoni Racing SR CNP12
SR CNP12
Simoni Racing T10 12-LED Lampen 'Canbus No-Polarity' - High Brightness Superwhite - Set à 2 stuks
- 250Lm
- 6000K
- SMD LED
- 12V
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als in...
€ 14,96
€ 14,96
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032000
45/40, R2 (Bilux), Halogeen
032000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | R2 (Bilux), Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t-41 |
€ 6,49
€ 5,00
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWNB
Aanpassing H7 naar LED, Doos
64210DWNB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED H7 - RECOM |
€ 163,35
€ 163,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWNB-FB
Aanpassing H7 naar LED, PX26d, Voor voertuigen met halogeen koplampen
64210DWNB-FB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED H7 - TRADE |
€ 175,64
€ 175,64
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211CBN-HCB
H11, PGJ19-2
64211CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 67,16
€ 38,95
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NB200
H11, Doos, PGJ19-2
64211NB200
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 39,99
€ 24,79
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340-1SCB
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
66340-1SCB
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
€ 121,57
€ 121,57
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340CBI
D3S (gasontladingslamp), Doos, PK32d-5
66340CBI
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 221,07
€ 221,07
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340CBI-HCB
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
66340CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 442,13
€ 442,13
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340CBN-HCB
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
66340CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 318,42
€ 238,82
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340ULT
D3S (gasontladingslamp), Doos, PK32d-5
66340ULT
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 148,35
€ 148,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340ULT-HCB
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
66340ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 301,58
€ 301,58
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340XNL-HCB
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
66340XNL-HCB
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 379,00
€ 379,00
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340XNN
D3S (gasontladingslamp), Doos, PK32d-5
66340XNN
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 254,04
€ 149,88
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340XNN-HCB
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
66340XNN-HCB
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 534,29
€ 534,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA
PY21W, BAU15s
7507LDA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 12,08
€ 12,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBN-HCB
HB4, P22d
9006CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 26,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 179193000
21/5, W21/5W, W3x16q
179193000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
€ 53,80
€ 20,44
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483393000
H7, PX26d
483393000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 24,74
€ 9,90
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 486133000
HB4, P22d
486133000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 34,32
€ 12,35
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, bochtenlicht Narva 486333000
H3, PK22s
486333000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
€ 13,66
€ 6,28
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488612100
60/55, H4, Box, P43t-38
488612100
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 21,07
€ 8,85
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488613000
60/55, H4, P43t-38
488613000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 11,41
€ 4,68
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 681913000
H21W, BAY9s
681913000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
€ 70,60
€ 28,24
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Maxgear 78-0135
55/15, H15, PGJ23t-1
78-0135
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
€ 43,38
€ 21,26
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid verlichting Diederichs 1080284
8K0941597D
1080284
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Voor OE nummer | 8K0941597D |
€ 476,55
€ 142,96
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken