Volkswagen Caddy Autolamp
D3S (gasontladingslamp), Doos, PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
- -41%
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4100 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
- -21%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
- -23%
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | Xenon White HID WS |
- -70%
Rechts voor, Links voor, voor dimlicht, voor voertuigen met Xenon verlichting
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lichtfunctie | Voor dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts voor, Links voor, voor daglicht (LED), voor voertuigen met dagrijverlichting (LED)
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lichtfunctie | Voor daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED) |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Aan koplamp, Rechts voor, Links voor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp, Rechts voor, Links voor |
Interieur, zwart, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Interieur |
| Kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
D8S, PK32d-1
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
- -65%
Alleen voor gebruik in terrein, D4R (gasontladingslamp), D3R (gasontladingslamp), D3S (gasontladingslamp)
| Registratietype | Alleen voor gebruik in terrein |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | D4R (gasontladingslamp), D3R (gasontladingslamp), D3S (gasontladingslamp), D4S (gasontladingslamp) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
- -65%
Alleen voor gebruik in terrein, D4R (gasontladingslamp), D3R (gasontladingslamp), D3S (gasontladingslamp)
| Registratietype | Alleen voor gebruik in terrein |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | D4R (gasontladingslamp), D3R (gasontladingslamp), D3S (gasontladingslamp), D4S (gasontladingslamp) |
| Voor OE nummer | 8K0941597E |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
- -65%
21/5, W21/5W, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
- -62%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -60%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -64%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -54%
60/55, H4, Box, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -58%
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
0,9, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -10%
0,9, Aanpassing W5W naar LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
- -14%
0,9, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -10%
0,6, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Voor OE nummer | 5366014178 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
- -23%
- -8%
- -8%
- -8%
- -24%