×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Fox Autolamp
Lampen sets Osram OS 9006NLHCB
OS 9006NLHCB
Osram Night Breaker Laser Halogeen lampen - HB4 (9006) - 12V/51W - set à 2 stuks
Kenmerken en voordelen NIGHT BREAKER LASER:
- Tot 150% meer licht op de weg
- Tot 150 m langere lichtbundel, waardoor meer reactietijd bij gevaarlijke situaties
- Tot 20% witter licht
- Meer lichtprestaties dankzij inn...
€ 47,50
€ 47,50
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vervanging achterlichten Philips PH PY21W
PH PY21W
Philips SilverVision PY21W 21W (BAU15S) Knipperlichtlampen, set à 2 stuks
100% Design en Performance. Koplampen worden steeds belangrijker in de tuning scene, daarom komt Philips met deze SilverVision knipperlichten om aan de steeds groeiende vraag naar zilveren lampen te voldoen. Als je lampen uit...
€ 23,99
€ 23,99
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 422
60/55, H4, P43t
1 987 301 422
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
€ 28,16
€ 10,70
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 241
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
1 987 302 241
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
€ 2,35
€ 2,35
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN
W5W, Doos
2825CBN
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 9,62
€ 6,45
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gloeilamp, verstraler Osram 64151NL
H3, PK22s
64151NL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
Vanaf
€ 11,77
- -38%
Gloeilamp, knipperlicht Osram 2825CBN-2BL
W5W, Blisterverpaking
2825CBN-2BL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
Vanaf
€ 9,68
- -35%
€ 1,33
€ 1,33
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,17
€ 4,38
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,75
€ 1,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506-02B
P21W, BA15s
7506-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,29
€ 2,64
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12498B2
Kogellamp, P21W, BA15s
12498B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,52
€ 2,19
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176354000
P21W, Blisterverpaking, BA15s
176354000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,75
€ 1,46
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7528-02B
21/5, P21/5W, BAY15d
7528-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,82
€ 2,25
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825ULT-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,29
€ 2,57
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU31B2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961CU31B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 7,20
€ 7,20
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Lamp W5W T10 Wit Carpoint 0740010
0740010
Carpoint 12 Volt helder witte LED lamp type W5W te gebruiken als binnenverlichting. Met 1 helder witte LED. Wordt per twee stuks geleverd in een blisterverpakking.
€ 7,25
€ 4,78
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2827-02B
Wy5W, Blisterverpaking
2827-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,41
€ 3,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418-02B
C5W, SV8.5-8
6418-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,27
€ 2,58
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7528ULT-02B
21/5, P21/5W, BAY15d
7528ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 5,24
€ 3,71
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193NB200
60/55, H4, Doos
64193NB200
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 20,99
€ 18,48
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint 7-Delige Reservelampenset H7 Oranje Carpoint 0725004
0725004
Goed werkende verlichting is belangrijk. U bent niet alleen zichtbaar in het verkeer, maar u heeft zelf ook beter zicht. De Carpoint 7-delige reservelampenset H7 is een complete set met 5 meest voorkomende lampen en 2 zekeringen. De autolampen met E-Keur zitten verpakt in een handige opbergdoos....
€ 9,67
€ 6,38
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Lamp W5W T10 Blauw Carpoint 0740011
0740011
Carpoint 12 Volt helder blauwe LED lamp type W5W te gebruiken als binnenverlichting. Met 1 helder blauwe LED. Wordt per twee stuks geleverd in een blisterverpakking.
€ 7,25
€ 4,78
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 55475 EKKM H1/H7 Easykit Philips 0730088
0730088
De grootste zorg bij Philips Automotive is veiligheid op de weg. Het wordt altijd aangeraden om reserveonderdelen bij u in de auto te hebben en daarom bieden wij reservesets met alle noodzakelijke vervangende lampen, zodat u voorbereid bent op elke situatie.
€ 22,98
€ 16,54
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Lampen sets Mijnautoonderdelen DW H7NP
DW H7NP
Night Premium +80% Blauw H7 55W/12V/3500K Halogeen Lampen, set à 2 stuks (E13)
Deze lampen imiteren Xenon verlichting en geven krachtige en heldere lichtstralen af (tot 80% meer licht!). Het UV-glas voorkomt het vergelen van de reflectoren. Wordt per set à 2 stuks geleverd.
De lampen geven een ste...
€ 26,56
€ 20,98
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,93
€ 18,11
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
€ 24,14
€ 19,07
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken