×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 207 Bougie
Bougie Vemo V99-75-0014
3-massa elektrode
V99-75-0014
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
€ 7,19
€ 7,19
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0026
1-massa elektrode
V99-75-0026
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Lengte [mm] | 76,5 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Diameter [mm] | 20 |
€ 11,92
€ 11,92
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0046
V99-75-0046
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 10,31
€ 10,31
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0054
Met flenszitting, 1-massa elektrode
V99-75-0054
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
€ 12,16
€ 18,49
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-1023
M 14 x 1,25, voor voertuigen met gasinstallatie, 1-massa elektrode
V99-75-1023
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 11,62
€ 11,62
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1587
Benzine, M12x1,25, 14 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1587
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 42,57
€ 8,52
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1626
Benzine, M12x1,25, 14 mm, Iridium-middenelektrode
1626
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 74,49
€ 14,90
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1898
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1898
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 17,92
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1901
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1901
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 95,69
€ 38,27
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1962
Benzine, M12x1,25, 14 mm Bi-Hex, Iridium-middenelektrode
1962
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 82,44
€ 32,97
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3025
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3025
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0098
1-massa elektrode, VR7EC1
V99-75-0098
| Hoogte [mm] | 51 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Versie | VR7EC1 |
€ 15,19
€ 11,54
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken