×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot Expert Bougie
Bougie Vemo V99-75-0013
3-massa elektrode
V99-75-0013
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
€ 7,15
€ 7,15
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0014
3-massa elektrode
V99-75-0014
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
€ 7,19
€ 7,19
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0017
1-massa elektrode
V99-75-0017
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 6,96
€ 6,96
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0026
1-massa elektrode
V99-75-0026
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Lengte [mm] | 76,5 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Diameter [mm] | 20 |
€ 11,92
€ 11,92
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-1023
M 14 x 1,25, voor voertuigen met gasinstallatie, 1-massa elektrode
V99-75-1023
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 11,62
€ 11,62
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 721 022
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
721 022
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 52,24
€ 20,90
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Dt Spare Parts 14.19100
90919-01235, M14 x 1,25, 2 jaar garantie
14.19100
| Nettogewicht [g] | 49 |
| Voor OE nummer | 90919-01235 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 30,24
€ 10,59
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1706
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1706
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 58,99
€ 23,60
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1898
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1898
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 17,92
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1901
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1901
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 95,69
€ 38,27
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1925
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1925
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 37,72
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3026
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3026
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT5
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
€ 10,04
€ 7,24
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken