×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo Brandstofdruk sensor
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473604
M10x1-6g
1473604
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 89,87
€ 89,87
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9035
Common rail, Hogedruk zijde
9035
| Voor OE nummer | 46542551 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 197,47
€ 197,47
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9116
Common rail
9116
| Voor OE nummer | 55195078 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | 9116 |
€ 73,66
€ 73,66
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82362
Geschroefd, Hogedruk zijde, Ovaal
82362
| Voor OE nummer | 55192238 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 54,97
€ 54,97
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82375
Benzine, Hogedruk zijde, Ovaal
82375
| Voor OE nummer | 55209148 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 65,92
€ 65,92
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82506
M10x1 mm, 27 mm, Hogedruk zijde
82506
| Voor OE nummer | 5255376 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 27 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 14,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 109,01
€ 109,01
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Dt Spare Parts 7.24056
2 jaar garantie, M12 x 1,5
7.24056
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 38 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 355,11
€ 63,92
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Blue Print ADG072113
M18 x 1,5
ADG072113
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 50 |
| Sleutelwijdte | 27 |
€ 190,53
€ 110,51
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
€ 131,90
€ 40,89
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9305
M18X1,5, Common rail, Hogedruk zijde
9305
| Voor OE nummer | 1723814 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 2000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 88,39
€ 88,39
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9312
Common rail
9312
| Voor OE nummer | 8200347174 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 228,12
€ 228,12
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9386
M18X1,5, Common rail, Hogedruk zijde
9386
| Voor OE nummer | 7701068400 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 72,72
€ 72,72
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9414
M18X1,5, Common rail, Hogedruk zijde
9414
| Voor OE nummer | 55564170 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 2200 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 72,72
€ 72,72
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9524
Common rail
9524
| Voor OE nummer | 0281002937 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 134,67
€ 134,67
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9534
Common rail, Hogedruk zijde
9534
| Voor OE nummer | 55280822 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 123,19
€ 123,19
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9763
Common rail, Hogedruk zijde
9763
| Voor OE nummer | 504333094 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 72,72
€ 72,72
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 98090
Common rail, Hogedruk zijde
98090
| Voor OE nummer | 0281002952 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 90,90
€ 90,90
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511260
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
70511260
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
€ 30,13
€ 8,74
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9305E
OE EQUIVALENT, M18X1,5, Common rail
9305E
| Voor OE nummer | 55230827 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 2000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 58,18
€ 58,18
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9376
M18X1,5, Common rail
9376
| Voor OE nummer | 0281002907 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1500 |
€ 222,43
€ 222,43
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9376E
OE EQUIVALENT, M18X1,5, Common rail
9376E
| Voor OE nummer | 906915100002 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1500 |
€ 72,72
€ 72,72
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Dt Spare Parts 3.20045
M18 x 1,5, 2 jaar garantie
3.20045
| Nettogewicht [g] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 328,38
€ 72,25
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor KW 530 128
M12x1,5, 580 151, 580 149
530 128
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
€ 14,64
€ 14,64
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor FAE 33490
Lichtblauw, M 12x1,5
33490
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
€ 23,78
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Metzger 0906529
Brandstoffilterbuis, zwart, Hogedruk zijde
0906529
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 280,79
€ 280,79
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk NRF 792053
Ovaal, M18x1.5mm, Geschroefd
792053
| Meetbereik tot [kPa] | 1500 |
| Meetbereik van [kPa] | 0 |
| Vorm | Ovaal |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 195,42
€ 54,72
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
€ 257,91
€ 90,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht