BMW Brandstofdruk sensor
Zuigleidinginspuiting, directinspuiting, Lagedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Zuigleidinginspuiting, directinspuiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
- -22%
Zuigleidinginspuiting, directinspuiting, Lagedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Zuigleidinginspuiting, directinspuiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
- -13%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -10%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -16%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -39%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -31%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -29%
Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 1581708 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 17 mm, NTC
| Voor OE nummer | 13627823477 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 13538577634 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Ovaal
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1 mm, Lagedruk zijde, Ovaal
| Voor OE nummer | 13537614317 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 13532247581 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
81.402A2, GENUINE, M18X1,5, Common rail
| Alternatief artikel | 81.402A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail, Directe Injectie |
| Druk (bar) tot | 2200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -8%
81.014A2, GENUINE, Common rail, Hogedruk zijde
| Alternatief artikel | 81.014A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
OE EQUIVALENT, Common rail, 81.014A2
| Alternatief artikel | 81.294 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Voor artikelnummer | 81.014A2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
81.095A2, GENUINE, M18X1,5
| Alternatief artikel | 81.095A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Druk (bar) tot | 1800 |
81.402A2, GENUINE, M18X1,5, Common rail
| Alternatief artikel | 81.402A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail, Directe Injectie |
| Druk (bar) tot | 2200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
81.593A2, GENUINE, Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Alternatief artikel | 81.593A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
89454 WA010, 13 62 7 823 993, 13 62 7 823 477, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 89454 WA010, 13 62 7 823 993, 13 62 7 823 477 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleur | Zwart |
13 53 7 622 231, GENUINE, Directe Injectie, Geschroefd
| Voor OE nummer | 13 53 7 622 231 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 14,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Van rail naar rail, GENUINE, Geschroefd
| Voor OE nummer | 7537319 |
| Inbouwplaats | Van rail naar rail |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |