Seat Exeo Brandstofdruk sensor
059 919 523 A, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 059 919 523 A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, 06E 906 051 K, Lagedruk zijde, D-vorm
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 06E 906 051 K |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, 06J 906 051 C, Hogedruk zijde
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 06J 906 051 C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, zwart, Ovaal
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0899250 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Versie | IAM |
Ovaal
| Druk (bar) | 140 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Brandstoffilterbuis, Directe Injectie, OE
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Niederdrucksensor, Directe Injectie, IAM
| Voor fabrikant | Niederdrucksensor |
| Druk (bar) | 11 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Grijs
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Kleur | Grijs |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Zwart
| Hoogte [mm] | 22 |
| Binnendiameter [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 123 |
| Kleur | Zwart |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 15 |
| Breedte [mm] | 135,0 |
| Materiaal pakking | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Diameter [mm] | 135 |
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -8%
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -65%
- -65%
Brandstoffilterbuis, Directe Injectie, AM
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | AM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
- -23%
- -16%
M10x1,0
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aantal contacten | 3 |
| Druk van [kPA] | 100 |
| Druk tot [kPA] | 1175 |
- -59%
OE EQUIVALENT, Benzine, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 0261545059 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), M 10, Geschroefd
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Druk (bar) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -66%
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 20 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
- -58%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 13 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
- -59%
M 10, Directe Injectie, Geschroefd
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -64%
Buiten veeltandig, M 12, NTC
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -73%