Ford Brandstoffilter
- B-Max
- C-Max
- Capri
- Consul
- Cortina
-
Toon minder Toon meer
- Cortina Estate
- Cougar
- Courier
- Econovan
- Ecosport
- Edge
- Escort
- Fiesta
- Focus
- Fusion
- Galaxy
- Granada
- KA+
- Ka
- Kuga
- Maverick
- Mondeo
- Orion
- P100
- Puma
- Ranger
- S-Max
- Scorpio
- Sierra
- Taunus
- Taunus 12M
- Taunus 15M
- Taunus 17M
- Taunus 20M
- Taunus 20M Xl
- Taunus 26M Xl
- Tourneo
- Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect Mpv
- Transit
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 172 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -52%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 5 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 205 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -50%
Zonder watersensor, Opschroeffilter, M36x1.5mm, 3/4 - 16
| Filter type | Zonder watersensor, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4 - 16 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M10 x 1.5-6H
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
- -51%
Zonder watersensor, Opschroeffilter, M36x1.5mm, 3/4-16
| Filter type | Zonder watersensor, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 |
- -50%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
- -50%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
- -50%
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 69 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -13%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
- -48%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88,2 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" 16 UNF |
- -30%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
Zonder filterbehuizing, Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 321 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,50 |
| Filter type | Zonder filterbehuizing, Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 106,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,0 |
| Hoogte [mm] | 124,1 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met snelkoppeling
| Filter type | Met snelkoppeling |
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 166 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Met pakkingen, M 36 X 1.5, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M 36 X 1.5 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 UNF-2B |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, met wateraftapplug, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Diameter o-ring [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 183 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 166 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.5mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5mm |
- -51%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 205 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
| Buitendraad 2 [mm] | 85 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 207 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -51%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 197 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Buitendraad 2 [mm] | 69 |
- -50%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 80 |
| Buitendraad 2 [mm] | 69 |
- -52%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
| Buitendraad 2 [mm] | 93 |
- -51%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 204 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -50%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Buitendraad 2 [mm] | 31 |
- -51%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -50%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 120 |
| Buitendraad 2 [mm] | 96 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 178 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Buitendraad 2 [mm] | 80 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.