×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Brandstoffilter
Terug naar Brandstoffilter
Modellen
- B-Max
- C-Max
- Capri
- Consul
- Cortina
-
Toon minder Toon meer
- Cortina Estate
- Cougar
- Courier
- Econovan
- Ecosport
- Edge
- Escort
- Fiesta
- Focus
- Fusion
- Galaxy
- Granada
- KA+
- Ka
- Kuga
- Maverick
- Mondeo
- Orion
- P100
- Puma
- Ranger
- S-Max
- Scorpio
- Sierra
- Taunus
- Taunus 12M
- Taunus 15M
- Taunus 17M
- Taunus 20M
- Taunus 20M Xl
- Taunus 26M Xl
- Tourneo
- Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect Mpv
- Transit
×
1248 Resultaten
×
Filter op
Brandstoffilter Sofima S 6104 NE
Filter insert
S 6104 NE
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 27 |
€ 66,39
€ 27,89
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Sofima S 8501 NR
M 16 X 1,5, Filter insert
S 8501 NR
| Schroefdraadmaat 1 | M 16 X 1,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 70 |
€ 28,10
€ 12,64
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Mahle Original KC 223
Met wateraftapplug, Opschroeffilter
KC 223
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,40 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,4 |
| Nettogewicht [g] | 314 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,30 |
| Diameter 2 [mm] | 21,8 |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 79,3 |
| Hoogte [mm] | 195,7 |
| Diameter o-ring [mm] | 16,8 |
€ 76,93
€ 43,08
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Mahle Original KC 38
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
KC 38
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,9 |
| Nettogewicht [g] | 420 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
€ 27,02
€ 15,40
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF1300
KN PF1300
K&N brandstoffilter Automotive
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat ze...
€ 27,99
€ 27,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF2100
KN PF2100
K&N brandstoffilter Automotive
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat ze...
€ 22,99
€ 22,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF2300
KN PF2300
K&N brandstoffilter Automotive
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat ze...
€ 15,75
€ 15,75
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF2500
KN PF2500
K&N brandstoffilter Automotive
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat ze...
€ 22,99
€ 22,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF3000
KN PF3000
K&N brandstoffilter Diesel Truck
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat z...
€ 84,99
€ 84,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF4000
KN PF4000
K&N brandstoffilter Diesel Truck met bevestigingsdeksel
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Z...
€ 55,99
€ 55,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF4100
KN PF4100
K&N brandstoffilter Diesel Truck (2 stuks)
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gem...
€ 84,99
€ 84,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF4200
KN PF4200
K&N brandstoffilter Diesel Truck
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat z...
€ 40,99
€ 40,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10043
Filter insert
FFF-10043
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
€ 35,33
€ 17,32
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10051
Filter insert
FFF-10051
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
€ 37,39
€ 18,32
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10091
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.5mm
FFF-10091
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5mm |
€ 39,93
€ 19,57
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10098
Pijpfilter
FFF-10098
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
€ 23,35
€ 11,68
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10109
Filter insert
FFF-10109
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
€ 78,77
€ 37,81
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10110
Pijpfilter
FFF-10110
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 58 |
| Buitendraad 2 [mm] | 51 |
€ 22,14
€ 11,07
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10112
Filter insert
FFF-10112
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 197 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
€ 89,06
€ 42,75
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10128
Opschroeffilter, M16x1.5mm, 3/4-16
FFF-10128
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 |
€ 18,03
€ 9,01
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10227
Pijpfilter
FFF-10227
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
€ 14,88
€ 7,44
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10272
Pijpfilter
FFF-10272
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Buitendraad 2 [mm] | 79 |
€ 70,30
€ 33,75
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10375
Filter insert
FFF-10375
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 207 |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 115 |
| Buitendraad 2 [mm] | 82 |
€ 81,31
€ 39,03
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10417
Met watersensor, Pijpfilter
FFF-10417
| Filter type | Met watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 112 |
| Buitendraad 2 [mm] | 98 |
€ 185,01
€ 86,95
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10418
Pijpfilter
FFF-10418
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 112 |
| Buitendraad 2 [mm] | 98 |
€ 184,04
€ 86,50
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10421
Pijpfilter
FFF-10421
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 111 |
| Buitendraad 2 [mm] | 98 |
€ 184,04
€ 86,50
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10459
Zonder watersensor, Pijpfilter
FFF-10459
| Filter type | Zonder watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
€ 22,51
€ 11,25
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10480
Filter insert
FFF-10480
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
€ 13,07
€ 6,53
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10522
Pijpfilter, M10x1.5mm
FFF-10522
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 197 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
€ 34,40
€ 16,86
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Wix Filters WF8543
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WF8543
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 36,41
€ 36,41
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Wix Filters WF8606
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WF8606
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 43 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 69,41
€ 69,41
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Blue Print ADF122321
Met wateraftapplug, Filter insert
ADF122321
| Filter type | Met wateraftapplug, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 202 |
| Buitendiameter [mm] | 119 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 61,76
€ 41,38
- -33%
Tijdelijk uitverkocht