Nissan Pathfinder Brandstoffilter
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, 6R0201511, LANDI, ECE-Norm
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 45 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Voor OE nummer | 6R0201511 |
| Voor fabrikant | LANDI |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Emissienorm | ECE-Norm |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 41565341 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 60657348 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, ECE-Norm, voor voertuigen met gasinstallatie
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 58 |
| Voor OE nummer | 51905867 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Druk (bar) | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Emissienorm | ECE-Norm |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 98 |
| Buitendraad 2 [mm] | 90 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder watersensor, Opschroeffilter, M36x1.5mm, 3/4 - 16
| Filter type | Zonder watersensor, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4 - 16 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
- -51%
Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M10x1.5-6H
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Pijpfilter, Metaal
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 58,8 |
| Hoogte [mm] | 136,5 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, met wateraftapplug, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wateraftapplug, Pijpfilter, met ventiel
| Filter type | Met wateraftapplug, Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 138 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ventiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, in de brandstoftank
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wateraftapplug, met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter, met ventiel
| Buisdiameter [mm] | 12 |
| Filter type | Met wateraftapplug, met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ventiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 1 |
| Binnendraad [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Gewicht [kg] | 0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, BSG 70-130-004
| Filter type | Voorfilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Componentennummer | BSG 70-130-004 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 UNF |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, UNF 3/4''-16
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 137,5 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4''-16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4 - 16UNF, zwart, Opschroeffilter, 3/4
| Binnendraad [mm] | 3/4 - 16UNF |
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4, 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71, 62 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 55 |
| Diameter 1 [mm] | 63 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 126 |
- -38%