×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda Brandstofpomp relais
Relais, brandstofpomp Topran 121 123
Werkkontakt
121 123
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Aantal contacten | 7 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
€ 61,00
€ 21,34
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Relais ventilator Topran 115 664
Werkkontakt
115 664
| Aantal contacten | 9 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 14,22
€ 4,27
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Relais brandstofpomp Herth+Buss Elparts 75613186
1 x 2,8 mm, 3 x 6,3 mm, 1J0 906 381 A
75613186
| Diepte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 1 x 2,8 mm, 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 1J0 906 381 A |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Aantal contacten | 4 |
| Relaisnummer | 109 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
€ 28,16
€ 9,01
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Relais brandstofpomp Herth+Buss Elparts 75614616
Platte stekker, 1 x 2,8 mm, 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm
75614616
| Type stekker | Platte stekker |
| Diepte [mm] | 33 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Aansluittechniek | 1 x 2,8 mm, 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 4D0 951 253 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisnummer | 372 |
€ 103,39
€ 33,08
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Relais brandstofpomp Herth+Buss Elparts 75614614
Platte stekker, 1 x 2,8 mm, 1 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm
75614614
| Type stekker | Platte stekker |
| Diepte [mm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aansluittechniek | 1 x 2,8 mm, 1 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 191 906 383 C |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Aantal contacten | 4 |
| Relaisnummer | 167 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
€ 26,95
€ 8,63
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Relais brandstofpomp Herth+Buss Elparts 75898050
1J0 906 383 C
75898050
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 1J0 906 383 C |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Aantal contacten | 7 |
| Relaisnummer | 409 |
€ 157,82
€ 34,71
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Relais brandstofpomp Meat Doria 422042
422042
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 857951253 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 17,02
€ 17,02
Tijdelijk uitverkocht
Relais brandstofpomp Meat Doria 73240151
3C0906093C, blauw
73240151
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3C0906093C |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 8 |
€ 72,22
€ 72,22
Tijdelijk uitverkocht
Relais brandstofpomp Meat Doria 73240152
1K0906093J
73240152
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0906093J |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Aantal contacten | 8 |
€ 79,45
€ 79,45
Tijdelijk uitverkocht
€ 99,60
€ 117,53
Tijdelijk uitverkocht