Volkswagen Passat Brandstofpomp
1J0919087J, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 1J0919087J |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 85 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, multi point Injectie
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 7580215 |
| Druk (bar) | 4 |
| Aantal [l/h] | 150 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 3B0919051C, multi point Injectie
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 3B0919051C |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 85 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Diesel
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 16116754762 |
| Druk (bar) | 3,2 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Aantal [l/h] | 130 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 191906091H, multi point Injectie
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 191906091H |
| Druk (bar) | 5 |
| Aantal [l/h] | 128 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
357906091A, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 357906091A |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 95 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Single point injection
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 357906091 |
| Druk (bar) | 1,2 |
| Injectiesysteem | Single point injection |
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 8001063771540 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Aantal [l/h] | 100 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0919051BE, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 1K0919051BE |
| Druk (bar) | 4 |
| Aantal [l/h] | 110 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0919051DB, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 1K0919051DB |
| Druk (bar) | 4 |
| Aantal [l/h] | 135 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1760A178, Diesel
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1760A178 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Brandstoftype | Diesel |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3C0919050P, Diesel, voor voertuigen zonder standkachel
| Voor OE nummer | 3C0919050P |
| Druk (bar) | 2,5 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder standkachel |
| Aantal [l/h] | 150 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
06J127025K, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 06J127025K |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Terugslagklep
| Voor OE nummer | 391230001 |
| Druk (bar) | 0,15 |
| Diameter [mm] | 8 |
| Ventieltype | Terugslagklep |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, 06F906283A
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Voor OE nummer | 06F906283A |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 0281006074 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 052127025G
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 052127025G |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Omschakelklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M6x1
| Schroefdraadmaat | M6x1 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Terugslagklep
| Druk (Psi) | 2,18 |
| Diameter [mm] | 6 |
| Druk (bar) | 0,15 |
| Ventieltype | Terugslagklep |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Terugslagklep
| Diameter [mm] | 8 |
| Druk (bar) | 0,15 |
| Ventieltype | Terugslagklep |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.