Ford S-Max Buitenspiegel
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Electrisch opklapbaar, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Links, Met knipperlamp, Met omgevingslicht
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met omgevingslicht |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met geheugen, Electrisch opklapbaar, Te verwarmen, Complete spiegel |
- -15%
O.E. (Original), rechts, Met knipperlamp, Met omgevingslicht
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met omgevingslicht |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met geheugen, Electrisch opklapbaar, Te verwarmen, Complete spiegel |
- -10%
OE QUALITY, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | OE QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
- -60%
OE QUALITY, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | OE QUALITY |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
- -60%
OE QUALITY, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | OE QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Te verwarmen, Bol-vormig |
- -60%
OE QUALITY, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | OE QUALITY |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Te verwarmen, Bol-vormig |
- -60%
OE QUALITY, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | OE QUALITY |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Electrisch opklapbaar, Te verwarmen, Bol-vormig |
- -59%
Certified Quality, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 19,50 |
| Breedte [cm] | 32,00 |
| Lengte [cm] | 36,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 8 |
| Lamptype | Wy5W |
Certified Quality, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 19,50 |
| Breedte [cm] | 32,00 |
| Lengte [cm] | 36,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 8 |
| Lamptype | Wy5W |
Certified Quality, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 19,50 |
| Breedte [cm] | 32,00 |
| Lengte [cm] | 36,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, met instapverlichting, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 8 |
| Lamptype | Wy5W |
Certified Quality, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 19,50 |
| Breedte [cm] | 32,00 |
| Lengte [cm] | 36,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Bol-vormig, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 8 |
| Lamptype | Wy5W |
Certified Quality, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 32,00 |
| Breedte [cm] | 21,00 |
| Lengte [cm] | 21,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, met instapverlichting, Electrisch opklapbaar, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 8 |
Certified Quality, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 32,00 |
| Breedte [cm] | 21,00 |
| Lengte [cm] | 21,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 8 |
Certified Quality, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 28,70 |
| Lengte [cm] | 37,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, met instapverlichting, Electrisch opklapbaar, Met geheugen, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 12 |
| Lamptype | Wy5W |
Certified Quality, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 28,70 |
| Lengte [cm] | 37,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Met geheugen, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 12 |
| Lamptype | Wy5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 7,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Certified Quality, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 28,70 |
| Lengte [cm] | 37,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 12 |
| Lamptype | Wy5W |
Certified Quality, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 28,70 |
| Lengte [cm] | 37,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 12 |
| Lamptype | Wy5W |
Certified Quality, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 35,20 |
| Breedte [cm] | 18,80 |
| Lengte [cm] | 26,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, met instapverlichting, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 12 |
Certified Quality, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 28,70 |
| Lengte [cm] | 37,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Bol-vormig, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 12 |
Certified Quality, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 28,70 |
| Lengte [cm] | 37,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 8 |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 4,5 |
| Breedte [cm] | 5 |
| Lengte [cm] | 10,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 10,6 |
| Breedte [cm] | 4,6 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Electrisch opklapbaar |
- -65%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Verwarmd, Electrisch opklapbaar |
- -65%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Electrisch opklapbaar |
- -65%
Paar, LED, Buitenspiegel, Aan beide zijden
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Aan beide zijden |
- -65%