Tata Cardan olie
API GL-5, BMW MSP/A, BMW LS Axle, Ford WSS-M2C192-A
| Specificatie | API GL-5, BMW MSP/A, BMW LS Axle, Ford WSS-M2C192-A, MB 235.61, Scania STO 1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, Scania STO 1:0, Ford WSS-M2C192-A, MB 235.61
| Specificatie | API GL-5, Scania STO 1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, BMW MSP/A, GM/Opel GM 12346140, Scania STO 1:0
| Specificatie | API GL-5, BMW MSP/A, GM/Opel GM 12346140, Scania STO 1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 12C
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 12C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 21C, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C/12C/16E
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 21C, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C/12C/16E, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 12C |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 21C
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 05C/12C/16E, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 12C |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 21C, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 12C
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 21C, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 12C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C/12C/16E |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 21C
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 21C, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C/12C/16E, ZF TE-ML 12C |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E, MIL-L-2105 B/C/D
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 12E, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 12E, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105 B/C/D, Vat
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C/12C/16E, Kan
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C/12C/16E |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Kan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
85W-140, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C, Volvo 97321, P >1900 mg/kg, MIL-L-2105D, API GL-5 LS |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
85W-140, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C, Volvo 97321, P >1900 mg/kg, MIL-L-2105D, API GL-5 LS |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, Volvo 97312, Scania STO 1:0, MB 235.9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97312, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Mack GO-J, Iveco, DAF, Arvin Meritor 076-N |
| Specificatie | Scania STO 2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, Volvo 97312, Scania STO 1:0, MB 235.9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97312, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Mack GO-J, Iveco, DAF, Arvin Meritor 076-N |
| Specificatie | Scania STO 2 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
85W-140, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-140, BMW MSP/A, API GL-5, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Specificatie | BMW MSP/A, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.