×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Carterontluchting
Automerken
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Audi
- Austin
-
Toon minder Toon meer
- BMW
- Bentley
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Dodge
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Isdera
- Iveco
- Jaguar
- Kia
- Ktm
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Mini
- Mitsuoka
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Pontiac
- Porsche
- Puch
- Renault
- Rover
- Saab
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Suzuki
- Tata
- Toyota
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Zenos Cars
×
Slang, ontluchting motorblok Meat Doria 961496
Cilinderkopdeksel, 037103493AB
961496
| Inbouwplaats | Cilinderkopdeksel |
| Voor OE nummer | 037103493AB |
€ 27,60
€ 23,74
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Slang, ontluchting motorblok Meat Doria 961497
Van cilinderkop naar two-speed regulateur, 037103493AK
961497
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar two-speed regulateur |
| Voor OE nummer | 037103493AK |
€ 23,00
€ 23,00
Tijdelijk uitverkocht
Slang, ontluchting motorblok Meat Doria 961498
Van cilinderkop naar luchtfilter, 048103493A
961498
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 048103493A |
€ 23,00
€ 23,00
Tijdelijk uitverkocht
Slang, ontluchting motorblok Meat Doria 961499
Van cilinderkop naar luchtfilter, 051103493A
961499
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 051103493A |
€ 23,00
€ 23,00
Tijdelijk uitverkocht
Slang, ontluchting motorblok Meat Doria 961500
Van cilinderkop naar luchtfilter, 026103493A
961500
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 026103493A |
€ 16,60
€ 12,28
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,82
€ 9,10
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,80
€ 34,96
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Slang, ontluchting motorblok Meat Doria 961520
Van cilinderkopdeksel naar olieafscheider
961520
| Inbouwplaats | Van cilinderkopdeksel naar olieafscheider |
| Voor OE nummer | 11127588417 |
€ 50,60
€ 48,07
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,80
€ 31,28
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,60
€ 27,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,20
€ 12,67
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 51,98
€ 18,20
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Carterontluchtingsslang BSG BSG 15-720-070
BSG 15-720-070, 11 15 1 730 507
BSG 15-720-070
| Componentennummer | BSG 15-720-070 |
| Voor OE nummer | 11 15 1 730 507 |
€ 4,76
€ 4,76
Tijdelijk uitverkocht
Carterontluchtingsslang BSG BSG 30-720-283
Rubber met voering van stof, Montage aan zijkant
BSG 30-720-283
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
€ 4,04
€ 4,04
Tijdelijk uitverkocht
Carterontluchtingsslang BSG BSG 60-720-147
BSG 60-720-147
BSG 60-720-147
| Componentennummer | BSG 60-720-147 |
| Verpakkingsdiepte [cm] | 5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4 |
| Gewicht [kg] | 0 |
€ 2,61
€ 2,61
Tijdelijk uitverkocht
Carterontluchtingsslang BSG BSG 60-720-164
BSG 60-720-164
BSG 60-720-164
| Componentennummer | BSG 60-720-164 |
| Gewicht [kg] | 0 |
€ 9,83
€ 3,44
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Carterontluchtingsslang BSG BSG 60-720-165
BSG 60-720-165
BSG 60-720-165
| Componentennummer | BSG 60-720-165 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Lengte [mm] | 60 |
€ 5,26
€ 5,26
Tijdelijk uitverkocht
Carterontluchtingsslang BSG BSG 60-720-202
BSG 60-720-202, zwart, Rubber
BSG 60-720-202
| Buitendiameter [mm] | 22, 24 |
| Binnendiameter [mm] | 15, 17 |
| Componentennummer | BSG 60-720-202 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte [mm] | 70 |
€ 3,28
€ 3,28
Tijdelijk uitverkocht
Carterontluchtingsslang BSG BSG 60-720-205
BSG 60-720-205
BSG 60-720-205
| Componentennummer | BSG 60-720-205 |
| Verpakkingsdiepte [cm] | 33 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Gewicht [kg] | 0 |
€ 10,78
€ 10,78
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,28
€ 1,28
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Carterontluchtingsslang BSG BSG 60-720-243
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
BSG 60-720-243
| Gewicht [kg] | 0 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 102 |
€ 3,85
€ 3,85
Tijdelijk uitverkocht
€ 2,46
€ 2,31
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Carterontluchtingsslang BSG BSG 65-700-425
BSG 65-700-425, Gebogen
BSG 65-700-425
| Componentennummer | BSG 65-700-425 |
| Vorm | Gebogen |
| Gewicht [g] | 71 |
€ 5,70
€ 5,30
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 4,85
€ 4,51
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 4,99
€ 4,63
- -7%
Tijdelijk uitverkocht